Svētdiena, 2020. gada 09. februāris

Šodien "Ogres Vilki" pret "Valmieru"

Šodien, 9. februārī, pulksten 18.00 kārtējo ELVI florbola līgas vīriešiem spēli aizvadīs komanda "Ogres Vilki", kas Ogres 1. vidusskolas sporta hallē uzņems "Valmieras" florbolistus.

Abas komandas tikai vakar aizvadīja cīņas, turklāt ar dažādām sekmēm. Ogrēnieši spēles sākumā izvirzījās vadībā pret objektīvi krietni spēcīgāko "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", taču ilgtermiņā nespēja izrādīt vērā ņemamu pretestību, ciešot smagu sagrāvi ar 3:15. Divus vārtus iemeta Elvijs Jankovskis, bet par labāko atzina Aldi Haraldu Ābramu, kuram vārtu guvums un rezultatīva piespēle. Šodien Ābrams varēs doties laukumā pret savu dzimto Valmieras klubu. Pašlaik ogrēnieši ar pieciem punktiem turnīra tabulā atrodas 11. vietā, kurā, ja nenotiks lieli pārsteigumi, arī noslēgs priekšsacīkšu turnīru.

Tikmēr Valmieras komanda turpina spēkoties par vietu izslēgšanas turnīrā. Vakar liepājnieki rezultatīvā mačā ar 10:8 apspēlēja Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Tabulā tas viņiem dod 25 punktus 18 mačos un sešu punktu atpalicību no "Irlavas/Avant", kas gan aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Līdz ar to, uzvarot šodien Ogrē, valmierieši nonāktu vienas uzvaras attālumā no kārotā astotnieka. Spēlē pret liepājniekiem lielisks bija Pāvels Semjonovs, atzīmējoties ar trim vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli, kā arī vairākām citām lieliskām epizodēm. Šodienas mačā tieši Semjonovs varēs doties laukumā "Baltas TOP scorer" kreklā kā savas komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Abu komandu pirmajā šīs sezonas spēlē Valmierā laukuma saimnieki līdz mača vidum bija panākuši vadību ar 5:2. Taču ogrēnieši nepadevās, trešā perioda ievadā nonākot tikai viena rezultatīva metiena attālumā. Mača galotnē "FBK Valmiera" prata atrisināt jautājumus par uzvaru, ar četriem bezatbildes vārtiem nodrošinot sev panākumu ar 10:5. Valmieriešu kapteinis Ints Vilks toreiz tika pie trim vārtu guvumiem un vienas piespēles, bet par labāko atzina Mārtiņu Broku, kuram trīs rezultatīvi metieni. Ogres komandā rezultatīvākais un labākais bija Elvijs Jankovskis, kuram četri no pieciem rezultatīviem metieniem.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu