Piektdiena, 2020. gada 10. janvāris

"Lielvārde/Fat Pipe" uzņems līgas pastarīti "Bausku"

Šovakar tieši pulksten 20.00 sāksies četras ELVI florbola līgas vīriešiem spēles. Viena no tām notiks Lielvārdes novada Sporta centrā, kur čempione "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems turnīra tabulas pastarīti "Bausku".

Latvijas čempionvienība pašlaik demonstrē savu labāko sniegumu šajā sezonā, jo uzvarējusi jau trijās spēlēs pēc kārtas. Līdzīga uzvaru sērija lielvārdiešiem bija arī novembra mēnesī, taču četras uzvaras pēc kārtas izcīnīt neizdevās. Šovakar pret turnīra pastarīšiem ir iespēja to paveikt. Pēdējā mačā viesos ar 5:2 izdevās apspēlēt Irlavas komandu, trim spēlētājiem nopelnot pa diviem rezultativitātes punktiem, bet labākā spēlētāja balva tika vārtsargam Jānim Salcevičam, kuram 23 atvairīti metieni. Vairākas izcīnītās uzvaras čempioniem pašlaik ar 28 punktiem 15 mačos gan neļauj atrasties augstāk par piekto pozīciju, taču līderi ir vien piecus punktus priekšā. Sezonā komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 17 (9+8) punktiem Niks Blumfelds, kamēr Juris Sandis Jēgers un Sandris Virsnītis iespējuši pa 16 punktiem.

Bauskas komanda pēdējo spēli aizvadījusi teju pirms mēneša, kad Ziemassvētku priekšvakarā savā laukumā ar 4:10 piekāpās "Ķekavai", tādējādi ciešot 14. neveiksmi tikpat spēlēs. Baušķenieki jau var gatavoties pārspēlēm par vietas saglabāšanu virslīgā. Mačā pret ķekaviešiem par labāko atzina Jāni Akmentiņu, kurš ar diviem vārtu guvumiem un vienu piespēli bija arī komandas rezultatīvākais florbolists. Akmentiņš ar 12 (7+5) punktiem ir arī visas sezonas naskākais punktu krājējs savā vienībā, kamēr Artūrs Dulbe un Toms Rozentāls savākuši pa desmit punktiem.

Abu komandu pirmajā savstarpējā mačā "Bauska" savā laukumā piekāpās vien ar 4:6, līdz ar to šo cīņu var uzskatīt par vienu no labākajām baušķeniekiem šajā sezonā. "Bauskas" komandā neviens no florbolistiem toreiz neguva vairāk par vienu punktu, bet vērtīgākā balvu saņēma vārtu vīrs Jānis Goža, kuram 17 atvairīti metieni. Tikmēr "Lielvārde/Fat Pipe" komandā Rūdim Žukelim vieni vārti un divas piespēles.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu