Sestdiena, 2019. gada 09. novembris

Šodien Ogres "Metēji" uzņems "Kalsnavu"

Šodien Ogres novada Sporta centra zālē (Skolas ielā 12, Ogrē) notiks Latvijas čempionāta florbolā 2. līgas spēle, kurā vietējā komanda FK "Metēji" krustos nūjas ar "Kalsnavas" florbolistiem. Mača sākums pulksten 16.00, ieeja – bez maksas.

Ogres FK "Metēji", kas ir Latvijas čempionāta debitante, turnīru sākusi atzīstami, pirmajās piecās spēlēs gūstot trīs uzvaras. Ogrēnieši Austrumu grupas turnīra tabulā septiņu komandu konkurencē ar 9 punktiem ieņem 4. vietu. Savā iepriekšējā mājas spēlē, kas notika pirms divām nedēļām, Ogres  komanda spēkojās ar "Līgatni", svinot uzvaru ar 8:6. Pa četriem punktiem ogrēniešu labā guva Raimonds Zemzāle un Toms Rislings, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Mārtiņš Zaikovskis. Pagājušajā nedēļā "Metēji" viesojās pie komandas "Burtnieku novads/Pēdu nav", kur ļoti rezultatīvā cīņā Ogres florbolisti bija spiesti piekāpties ar 11:15. Par labāko spēlētāju mūsējo rindās tika atzīts Mārtiņš Zaikovskis, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa trim punktiem sakrāja Raimonds Zemzāle un Māris Krastiņš, bet pa diviem punktiem – Dāvis Janovskis, Toms Rislings, Dāvis Bogdanovs un Konrāds Kovaļenko. Līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā no ogrēniešiem visaugstāk ir Toms Rislings, kuram 18 (7+11) punkti un 6.vieta. 8.vietā ar 16 (11+5) punktiem atrodas Mārtiņš Zaikovskis.

Ogres komandas šīsdienas pretiniece FK "Kalsnava" piecās spēlēs guvusi par diviem punktiem vairāk – 11. Rezultatīvākais kalsnaviešu sastāvā ar 9 (3+6) punktiem ir Haralds Niedrītis, bet Matīss Budovskis un Gatis Rizgis sakrājuši pa 7 (3+4) punktiem. Savu līdz šim vienīgo zaudējumu Kalsbamas komanda piedzīvojusi viesos pie "Aizkraukles/Kokneses" – 7:10.

Izmantotie resursi: www.floorball.lv

Dalīties ar rakstu