Sestdiena, 2019. gada 26. oktobris

"Lielvārde/Fat Pipe" tiksies ar "Talsu NSS/Krauzers"

Viena no trim šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisināsies Lielvārdes novada Sporta centrā, kur pulksten 19.30 pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" krustos nūjas ar pērnās sezonas pusfinālisti "Talsu NSS/Krauzers".

Lielvārdes komanda sezonas ievadā spēlē kā pa amerikāņu kalniņiem, kad pēc uzvaras allaž sekojusi neveiksme. Pēdējā spēlē lielvārdieši pietiekami grūtā mačā ar 6:4 viesos uzvarēja "Bausku". Turpinot tādā grafikā, šodien komandai būtu jāzaudē… Tabulā "Lielvārde/Fat Pipe" ar astoņiem punktiem piecās spēlēs atrodas septītajā pozīcijā. Interesanti, ka identiskā grafikā spēlē arī Talsu komanda, kas arī pēdējā mačā spējusi izcīnīt uzvaru. Tas nozīmē, ka viena no komandām šovakar beidzot izcīnīs uzvaru otrajā spēlē pēc kārtas, bet otra turpinās ierastajā grafikā. Talseniekiem arī ir astoņi punkti piecās spēlēs, kas dod astoto vietu kopvērtējumā.

Lielvārdes komandas rezultatīvākais šajā sezonā spēlētājs ir Sandris Virsnītis, kuram 10 (6+4) punkti. Labs palīgs viņam bijis Niks Blumfelds, kuram 9 (4+5) punkti, bet trešais rezultatīvākais ar pieciem precīziem metieniem ir Juris Sandis Jēgers. Kopš pēdējās spēles vienībai ir labs pastiprinājums aizsardzībā, jo komandas rindas papildinājis pieredzējušais Bauskas florbola audzēknis - aizsargs Dinārs Vaitaitis, kurš sezonu sāka Ķekavas komandas rindās.

Ja Lielvārde kopš pēdējās spēles ir pastiprinājusies, tad talsenieki šķīrušies no uzbrucēja Kriša Treimaņa, kurš pievienojies Cēsu komandai. Treimanis četrās spēlēs šosezon bija paspējis atzīmēties ar vienu precīzu metienu. Sezonas ievadā patīkami pārsteigusi Andreja Šķerbera rezultatīvā spēle, kurš piecās spēlēs iekrājis 10 (5+5) punktus un ir rezultatīvākais savā komandā. Viņam seko Matīss Fogelis ar 7 (3+4) punktiem un Toms Bitmanis, kurš iekrājis 6 (2+5) punktus. Savukārt aizsargs Armands Budreika ar pieciem vārtu guvumiem ir vienības labākais vārtu guvējs.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu