Svētdiena, 2019. gada 13. oktobris

"Ogres Vilki" uzņems spēcīgo Stalbes "Pārgauju"

Šodien, 13.oktobrī, Ogres 1.vidusskolas sporta hallē notiks ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā komanda "Ogres Vilki" krustos nūjas ar spēcīgo Stalbes vienību SK "Pārgauja". Mača sākums pulksten 18.00.

Ar spēli Ogrē tiks likts punkts Virslīgas piektās kārtas cīņām. Savā starpā sacentīsies viena no turnīra tabulas pastarītēm un viena no čempionāta vadošajām komandām. Ogres komanda ir palikusi viena no tikai divām, kas šosezon vēl tā arī nav spējusi tikt pie kāda panākuma. Savā pēdējā cīņā ogrēnieši bezcerīgi piekāpās līgas debitantei "Irlavai/Avant", bet tagad viņiem savā laukumā jāuzņem vieni no tabulas līderiem. Ogrēniešu šīs sezonas rezultatīvākais spēlētājs ar 10 (6+4) punktiem ir Markuss Januševskis, kuram labs palīgs ir vienīgi Elvijs Jankovskis, kuram 8 (3+5) punkti. Ogres komanda tuvojas jau savai 50. spēlei Virslīgā, taču joprojām nav spējusi tikt pie kāda panākumā pamatlaikā. Komanda skaitliskā vairākuma realizācijā ieņem astoto vietu (21.4%), bet mazākumā ir devītā labākā turnīrā (54.8%). Turklāt skaitliskajā vairākumā komanda ir guvusi trīs vārtus, taču tikpat reizes arī kapitulējusi brīdī, kad laukumā ir par vienu spēlētāju vairāk. Komandai vājākās sekmes ir spēles pirmajos periodos, kuros šosezon nav uzvarēts ne reizi (vārtu attiecība 3:11). Mača turpinājumā, kad nereti spēles liktenis jau ir izšķirts, "Ogres Vilki" nereti nodemonstrē labāku sniegumu.

Stalbes "Pārgauja" pirms šobrīd atrodas ceturtajā pozīcijā, par četriem punktiem atpaliekot no līderiem. Uzvarot Ogrē, Ingus Laiviņa trenētā komanda var pietuvoties līderiem valmieriešiem tikai viena punkta attālumā. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 11 (7+4) punktiem ir kluba rekordists Lauris Ābols, kuram seko Olafs Zvīnis ar 8 (6+2) un Artūrs Jurševkis ar 7 (5+2) punktiem. Beidzot komandas pieteikumā atgriezies pieredzējušais vārtsargs Renārs Arājs, kurš šosezon vēl nav spēlējis, vietu vārtos dalot Dāvim Zvejniekam un Arvim Kalniņam. Neskatoties uz labajiem rezultātiem sezonas ievadā, "Pārgauja" pašlaik katastrofāli slikti spēlē skaitliski nevienādos sastāvos. Vairākumā ar 14.2% realizāciju vienība ir otra sliktākā, bet mazākumā vārti neskarti nosargāti vien 33.3% gadījumu, kas ir pats sliktākais rādītājs līgā. Šeit gan jāņem vērā, ka pēdējā spēlē pret "Rubeni" piecu minūšu soda laikā sāncenši pamanījās gūt trīs vārtus, padarot "Pārgaujas" mazākumu tik ļoti traģisku. "Pārgauja" šosezon nav zaudējusi ne spēles pirmo, ne otro trešdaļu. Ņemot vērā vājos rezultātus nevienādos sastāvos, loģiski, ka komanda spilgti spēlē formātā pieci pret pieci, sasniedzot gūto un zaudēto vārtu bilanci 33:15, kas ir pārliecinoši labākā čempionātā.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu