Trešdiena, 2019. gada 02. oktobris

Latvijas čempionātā florbolā Ogri pārstāv arī FK "Metēji"

Vairākus gadus Latvijas čempionātā florbolā Ogri pārstāv komanda "Ogres Vilki", kas nu jau trešo sezonu cīnās ELVI florbola līgā vīriešiem. Šoruden Latvijas čempionātā debitējusi vēl viena Ogres komanda – FK "Metēji", kas spēlē vīriešu 2.līgā un jau paguvusi izcīnīt pirmo uzvaru, ar 13:6 sakaujot "Liepupi". Savu līdzjutēju priekšā pirmo spēli "Metēji" aizvadīs sestdien, 5.oktobrī, kad Ogres novada sporta centra zālē (Skolas ielā 12) uzņems komandu "Aizkraukle/Koknese", mača sākums pulksten 16.00.

Komandā FK "Metēji" apvienojušies florbolisti ar visdažādāko pieredzi un sportisko karjeru – gan tādi, kas līdz šim piedalījušies tikai amatieru turnīros, gan arī tādi, kuri spēlējuši pat vīriešu Virslīgā. FK "Metēji" sastāvs: Roberts Romanovs, Ingus Liepiņš, Toms Rislings, Raimonds Zemzāle. Kristaps Tontegode, Mārtiņš Zaikovskis, Dāvis Bogdanovs, Mikus Laganovskis, Māris Krastiņš, Elvijs Pinka, Konrāds Kovaļenko, Armands Osis, Dairis Trops, Māris Balodis, Ričards Didriksons, Armands Saldaks un Jānis Paupe.

Latvijas čempionātā FK "Metēji" debitēja 27.septembrī, viesojoties pie komandas "Liepupe", turklāt jau savā pirmajā mačā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 13:6. Jau 2.minūtē ogrēnieši ieguva iespēju izpildīt soda metienu, bet tā netika izmantota. Savukārt liepupieši bija veiksmīgi uzbrukumā un 8.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Tad gan sekoja iespaidīga ogrēniešu atbilde – pa bumbiņai laukuma saimnieku vārtos raidīja Mārtiņš Zaikovskis, Kristaps Totengode, Māris Krastiņš, Elvijs Pinka un Raimonds Zemzāle, izvirzot "Metējus" vadībā ar 5:2. Pēc pirmā perioda Ogres florbolistiem bija triju vārtu pārsvars (6:3), pēc otrā rezultāts bija jau 13:4, bet pēdējā trešdaļā divus vārtus guva "Liepupes" florbolisti, tomēr ogrēniešu pārsvars tik un tā ir gana iespaidīgs – 13:6.

Par labāko spēlētāju Ogres komandā tika atzīts Mārtiņš Zaikovskis, kurš ar 7 (3+4) punktiem bija arī rezultatīvākais. 5 (2+3) punkti Tomam Rislingam, 3 (2+1) punkti Mārim Krastiņam, bet pa diviem goliem iemeta Raimonds Zemzāle un Kristaps Tontegode. Lielisku spēli aizvadīja ogrēniešu vārtsargs Roberts Romanovs, kurš atvairīja 43 no 49 pretinieku metieniem.

Izmantotie resursi: www.floorball.lv

Dalīties ar rakstu