Trešdiena, 2020. gada 18. novembris

Izskrien Latviju Ikšķilē

Ikšķiles novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Izturība” aicina svētkos būt aktīviem un iekļaut savās ikdienas gaitās kādu no diviem (vai abus) piedāvātajiem skriešanas maršrutiem. Pieejamas divas distances: 5.9 km un 7.7 km, starts un finišs ir katra individuāla izvēle. Maršruti ir veidoti atainojot Latvijas kontūru. Veids kā veikt šos maršrutus ir pašu izvēlē – skriet, braukt ar velo vai nūjot -  uzsvars ir uz aktīvi pavadītu laiku, un būt vienotiem šajos svētkos.

Aicinām pievienoties kopīgajai aktivitātei ikvienu, izvēloties sev piemērotāko laiku aktivitātes veikšanai!

Skrienot vai braucot, sevi vai braucamrīkus rotāt, izmantojot svētku atribūtiku, piemēram, karogu, lentītes, piespraudes u.c. Savu veikumu fiksēt bildēs -  līdz šīs nedēļas beigām (līdz 22.11.2020.) iesūtīt fotoattēlus  uz e-pastu: agita.kabele@ikskile.lv, lai varētu izveidot svētku foto galeriju un nopublicēt sociālajos tīklos.

Jāpiebilst, ka uzvarētāju nav, bet ieguvēji esam mēs visi un katrs varam kaut ko labu izdarīt paši sev un savai ģimenei, svinot svētkus kopā!

Tradicionāli Ikšķiles novadā, atzīmējot Latvijas dzimšanas dienu, svētki sākās ar sportisku pilsētas modināšanu – “Karoga skrējienu”. Šogad mums kopīga skriešana izpaliek, bet to mēs varam darīt katrs atsevišķi – individuāli vai arī vienas mājsaimniecības ietvaros. Skrējienam ir simboliska nozīme, svarīgākais ir būt vienotiem un aktīviem, simboliski ar šo aktivitāti atzīmējot Latvijas dzimšanas dienu.

Ikšķiles novada pašvaldības ISJP

sporta pasākumu organizatore A.Kābele

Dalīties ar rakstu