Trešdiena, 2019. gada 24. jūlijs

Lēdmanē sporta spēles, stafete un siena ruļļa velšana

Lielvārdes novada svētki «Rīta zvaigznes zīmē» Lēdmanē sākās ar sportiskām aktivitātēm. Sacensību dalībnieki sporta laukumā pie Lēdmanes pamatskolas ne vien spēlēja ielu basketbolu un smilšu volejbolu, bet arī sacentās stafetē, kā arī lēdmaniešu kroņa disciplīnā – siena ruļļa velšanā.

Siena ruļļa velšanas sacensībās «Lēdmane rullē» uzvaras laurus plūca Ervīns Torsters, pārējās vietas uz goda pjedestāla atvēlot Mārtiņam Peltmanim un Dainim Eižvertiņam. Stafetē «Lauku sēta» dāmu konkurencē triumfēja Santa Jakovļeva, aiz sevis atstājot Aneti Kļaviņu un Annu Zeiliņu, bet ātrākie starp kungiem bija Mārtiņš Strauss, Raitis Kuks un Agris Pikšens.

Ielu basketbola turnīrā 1.vietā «Dūklavi» (Ervīns Torsters, Dainis Eižvertiņš, Aigars Liepiņš, Tomass Adžiboije), 2.vietā «Kustība Avotos» (Tomass Sparāns, Agris Pikšens, Artūrs Pokšāns, Lauris Valters), 3.vietā «3 punkti» (Gatis Štelmahers, Edmunds Bērziņš, Mārtiņš Peltmanis, Inguss Lapāns). Smilšu volejbolā jaukto pāru konkurencē 1.vietā «PieTome» (Anna Zeiliņa un Jurģis Birznieks), 2.vietā «L.A.» (Anete Kļaviņa un Lauris Zdanovskis), bet 3.vietā «Varone» (Sindija Kļaviņa un Andris Sproģis). Vīru grupā uzvarēja Raitis Kuks un Raivis Šaraks jeb komanda «RR», 2.vietā «Dūklavi» (Dainis Eižvertiņš un Ervīns Torsters), 3.vietā «Sama lāsts» (Mārtiņš Strauss un Jurģis Birznieks).

Ritvars Raits

Anitas Sakas foto

Attēlā: Lēdmanes Sporta spēļu laureāti ar izcīnītajām godalgām.

Pārpublicēts no laikraksta «Ogres Vēstis Visiem»

Dalīties ar rakstu