Trešdiena, 2019. gada 12. jūnijs

Mūspuses stiprinieces un stiprinieki cīnās par V.Gargurņa kausu

Maija mēneša nogalē  Babītē norisinājās starptautiskas  sacensības svaru bumbu celšanā  - daudzkārtējā pasaules un Eiropas čempiona, un nopelniem bagātā sporta meistara Viestura Gargurņa dāvātā kausa izcīņa. Ar labiem panākumiem šajās sacensībās startēja Rembates un Ogres sportisti, kuri izcīnīja vienu kausu par pirmo vietu, kā arī divas sudraba godalgas.

Sacensības notika svaru bumbas raušanā ar vienu roku 60 minūšu laika posmā. Sievietes sacentās  14  vecuma grupās, bet vīrieši - 15 vecuma grupās. Līdzās  sacensību  dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm, par kausu cīnījās arī mūsu spēka vīri un sievas no Rembates un Ogres.

Sieviešu vecuma grupā no 70 līdz 79 gadiem teicami startēja rembatiete Vizma Grigorjeva, kura nepilnās 35 minūtēs trīs kilogramus smago svaru bumbu spēja pacelt 872 reizes, par to nopelnot skaistu uzvarētājas kausu, medaļu un interesanti noformētu diplomu. Sudraba medaļu izcīnīja  ogrēniete Anna Krastiņa, kurā savā vecuma grupā nepilnās  45 minūtēs četrus kilogramus smagu svaru  bumbu  pacēla 1002 reizes.

Vīriešu konkurencē Jānis  Apsītis  (Ogre)    astoņus kilogramus smago svaru bumbu pacēla 1536 reizes, iegūstot sudraba godalgu. Šoreiz mazāk veicās Jurim Pivoram, kurš treniņā bija guvis nelielu traumu, tādēļ nespēja uzrādīt labāko rezultātu. Jurim šoreiz tika 8. vieta.

Lai veiksmīgi starti arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja Mirdza Aizsilniece

Dalīties ar rakstu