Trešdiena, 2019. gada 20. marts

Madlienā notiek dāmu turnīrs volejbolā

Marta vidū Madlienas vidusskolas sporta zālē norisinājās tradicionālais Starptautiskajai sieviešu dienai veltītais volejbola turnīrs dāmām. Četru komandu konkurencē mājinieces madlienietes bija tik viesmīlīgas, ka uz goda pjedestāla šoreiz nekāpa. Sacensībās triumfēja "Ķegums", 2. vietā "Ikšķile", bet 3. vietā Vecbebru komanda ar nosaukumu "Pusmetrs".

Kā informēja sacensību organizatore Rita Pučekaite, turnīra gaitā katra komanda tikās ar katru, uzvarai spēlē vajadzēj gūt panākumu divos setos, kas turpinājās līdz vienas komandas 25 gūtiem punktiem. Uzvarēja ķegumietes, aiz sevis atstājot ikšķilietes un vecbebrietes, bet ceturtajā vietā, dodot priekšroku visām viešņām, ierindojās mājinieces madlienietes, kuru komanda bija izveidota no vidusskolniecēm. Jau tradicionāli sacensību galvenais tiesnesis pilnīgi visas volejbolistes sveica svētkos, katrai uzdāvinot pa dzeltenam tulpes ziedam.

1. vietā "Ķegums": Dita Agriņa, Inta Agriņa, Anita Bērsone, Liene Linde-Kuka, Ramona Buliņa un Gerda Sedoja.

2. vietā "Ikšķile": Kristīne Vīķele, Līga Batņa, Eva Sprūģe, Dace Graudiņa, Judīte Saliņa un Everita Djomkina.

3. vietā "Pusmetrs": Sindija Kļaviņa, Agrita Medne, Marika Grandāne, Aiga Bernāne, Krista Ģēģere un Eva Tomaševska.

R.Pučekaite saka lielu paldies par atbalstu turnīra rīkošanā Madlienas pagasta pārvaldei un Madlienas vidusskolai! Paldies Krišam Bičevskim par pasākuma muzikālo apskaņošanu, kā arī Undīnei, Martai un Evelīnai par nevainojamo darbu sacensību sekretariātā.

Dalīties ar rakstu