Trešdiena, 2019. gada 23. janvāris

Noskaidroti "Madlienas volejbola nakts 2019" laureāti

18. janvārī Madlienas vidusskolas sporta zālē norisinājās biedrības "Saules Avots" rīkotais turnīrs vīriešiem "Madlienas volejbola nakts 2019", kurā piedalījās astoņas komandas ne tikai no Ogres novada, bet arī no kaimiņu pašvaldībām. Sportiskajā pasākumā, kas sākās pulksten 20.00, bet finišēja tika ap pulksten 3.30 naktī, uzvarēja komanda no Talsu novada "SK Slampe/ZeVid", aiz sevis atstājot "Piena desu" (Ķeguma novads) un "Vecbebrus" (Bebru pagasts, Kokneses novads), bet uzreiz aiz goda pjedestāla ierindojās "Būve-R" (Ikšķiles novads).

Šajā turnīrā pa trim labākajām komandām no divām apakšgrupām iekļuva izslēgšanas spēlēs, kurās notika "mazais" pusfināls (vienas grupas otrās vietas ieguvēji cīnījās ar otras grupas trešās vietas ieguvējiem par ceļazīmi uz pusfinālu) dalībnieki. Abas "mazā" pusfināla spēļu uzvarētājas iekļuva pusfinālā, kur turpināja cīņu par visu kāroto pirmo vietu.

"Madlienas volejbola nakts 2019" laureātes:

1. vietā "SK Slampe/ZeVid": Reinis Patmalnieks, Nils Piebalgs, Rūdolfs Zīverts, Edgars Ošs, Kristaps Jaunzems, Artūrs Novikovs, Andris Jaunzems un Ernests Salcevičs.

2. vietā – "Piena desa": Kristaps Rūde, Uģis Žeivinieks, Mārtiņš Strauss, Jurģis Birzenieks, Jānis Strazdiņš un Māris Grants.

3. vietā "Vecbebri": Renāts Cīrulis, Jānis Andrējevs, Viesturs Mozga, Nauris Frīdrihsons, Ralfs Riekstiņš, Mikus Gabranovs un Zintis Miltinārs

"Diemžēl vairākām komandām, kuras gribēja pieteikties turnīram, nācās atteikt ierobežotā laika dēļ, bet no startējušo vienību pārstāvjiem un spēlētājiem dzirdētas tikai ļoti pozitīvas atsauksmes. Īpaši vēlamies pateikt paldies mūsu atbalstītājiem - kafejnīcai "Bitīte" un Madlienas pagasta pārvaldei, kā arī Madlienas vidusskolai. Uz tikšanos Madlienā nākamreiz!" novēl Jānis Valners.

Biedrība "Saules avots" izveidota 2010. gadā un apvieno vairākus desmitus Madlienas pagasta iedzīvotāju. Biedrība organizē dažādus sporta un novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas pasākumus. Tās mērķis ir veicināt jauniešu un sabiedrības aktivitāti un līdzdalību teritorijas ilgtspējīgā attīstībā.

Informāciju sagatavoja biedrība "Saules avots"

Dalīties ar rakstu