Trešdiena, 2019. gada 09. janvāris

Krasta laukumā taps slidotava

Iestājoties aukstākam laikam, Krasta ielas multifunkcionālajā laukumā, Ogrē, tiks uzliets ledus, izveidojot publisko slidotavu, ziņo Ogres novada pašvaldība.

Ledus liešanu un laukuma uzturēšanu veic pašvaldības aģentūra "Ogres komunikācijas". "Ledus veidošana notiek vairākās kārtās, taču iepriekšējā pieredze liecina, ka cilvēki vēlas sākt slidot, kaut arī ledus kārta vēl nav kārtīgi sasalusi, līdz ar to nevar izveidot kvalitatīvu ledus segumu. Šodien uz ledus noteikti vēl nedrīkst kāpt, taču rīt, 10. janvāra pievakarē gan slidotavu varēs izmantot ikviens interesents," informē PA "Ogres komunikācijas" direktora p.i. Artūrs Robežnieks. Viņš arī aicina iedzīvotājus nebūt tik nepacietīgiem un ļaut Krasta laukumā izveidot kvalitatīvu, noturīgu ledus segumu.

Multifunkcionālais laukums Krasta ielas galā kā publiskā slidotava tika izmantots jau iepriekšējos gados. To labprāt izmantoja iedzīvotāji un pilsētas viesi, kā arī tajā tika rīkoti hokeja turnīri. Šo slidotavu varēs izmantot visu ziemu, protams, daudz kas būs atkarīgs no slidošanai piemērotiem laika apstākļiem.

Dalīties ar rakstu