Ceturtdiena, 2021. gada 16. septembris

Kaspara Bērziņa «Lietkabelis» izcīna Sargūna kausu

Ogres basketbolists Kaspars Bērziņš šajā sezonā pārstāv Panevēžas klubu «Lietkabelis». Šīs nedēļas sākumā viņa komandā izcīnīja uzvaru savā laukumā notikušajā turnīrā, kura galvenā balva ir Raimunda Sargūna kauss. Šajā pašā turnīrā piedalījās arī BK «Ogre».

13.septembrī jeb turnīra pirmajā dienā Kaspara Bērziņa komanda «Lietkabelis» spēkojās ar Igaunijas otro spēcīgāko klubu «Parnu» (Pērnava), svinot uzvaru ar 82:77 (27:19, 21:21, 16:18, 18:19). Ogrēnietim šajā mačā seši punkti un četras zem groziem izcīnītas bumbas. 14.septembrī notika finālspēlē, kurā komandas «Lietkabelis» pretinieks bija Kazahstānas spēcīgākais klubs «Astana» (Nursultana). Arī šajā mačā pārāki bija Bērziņš ar saviem komandas biedriem, gūstot uzvaru ar 82:71 (18:21, 20:20, 23:14, 21:16). Kaspara Bērziņa kontā deviņi punkti un septiņas izcīnītas atlēkušās bumbas.

Ne tik labi Lietuvā veicās komandai BK «Ogre», kas abās spēlēs piedzīvoja zaudējumus. Turnīra pirmajā dienā Ogres basketbolisti ar 66:77 atzina komandas «Astana» pārākumu. Otro pārbaudes spēli pēc kārtas par rezultatīvāko ogrēniešu rindās kļuva Uģis Pinete, kurš pret Kazahstānas čempioniem izcēlās ar 18 punktiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. 16 punktus pievienoja Breilens Reisons, bet viena atlēkusī bumba līdz «double-double» pietrūka Kristapam Dārgajam - 12 punkti un deviņas atlēkušās bumbas. Nozīmīgāko pārsvaru ''Astana'' ieguva otrajā ceturtdaļā, kurā uzvarēja ar 19:4. Pirms noslēdzošās ceturtdaļas ogrēniešiem bija 21 punkta deficīts, taču to izdevās sadeldēt uz pusi, noslēdzošajā ceturtdaļā gūstot 29 punktus, bet savā grozā ielaižot tikai 13.

Spēlē par trešo vietu «Ogre» tikās ar igauņu «Parnu», kam piekāpās ar 66:88. Ogrēniešu labā Pauļus Poška sameta 14 punktus, bet Breilenam Reisonam 12 punkti. Emanuals Šeperds pievienoja 11 punktus, Jānis Antrops astoņus un Rihards Zēbergs – septiņus punktus.