Sestdiena, 2021. gada 03. aprīlis

HK "Ogre" revanšējas "Jūrmalas Sportam"

Latvijas handbola Virslīgā otro uzvaru pēc kārtas guvusi HK "Ogre", kas šovakar viesos ar 31:22 uzvarēja komandu "Jūrmalas Sports", revanšējoties par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar deviņiem vārtu guvumiem otro maču pēc kārtas bija Toms Lielais.

Turnīra pirmā riņķa spēlē, kad HK "Ogre" uzņēma "Jūrmalas Sportu" savā laukumā, uzvaru ar 30:24 svinēja jūrmalnieki. Šovakar ievērojami atjauninātā Ogres komanda bija devusies atbildes vizītē uz Jūrmalu. Otro maču pēc kārtas ogrēniešu vārtos stājās viņu galvenais treneris Andris Molotanovs, kurš jau atkal savu darbu tur paveica godam. Spēles rezultātu jau 1. minūtē ar precīzu metienu atklāja jūrmalnieks Dairis Adonaitis (1:0). 3. minūtē ogrēnietis Renāts Hovratovičs atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Pirmo reizi vadībā Ogres komanda izvirzījās 9. minūtē, kad ar golu izcēlās Edgars Iljinihs (4:3). Vēl līdz 22. minūtei cīņa ritēja punkts punktā (9:9), bet tad HK "Ogre" sāka iegūt arvien lielāku pārsvaru, līdz pārtraukumam iegūstot piecu vārtu handikapu – 14:9. Otrajā puslaikā Ogres handbolisti savu pārsvaru turpināja tikai palielināt, galarezultātā svinot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 31:22.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar deviņiem vārtu guvumiem bija Toms Lielais. Vjačeslavam Rutkam septiņi goli, bet pa četriem precīziem metieniem izdarīja Renāts Hovratovičs un Edgars Iljinihs. Pa diviem goliem iemeta Mārtiņš Dāvidnieks un Edijs Putniņš, pa vienam – Jānis Bauze, Reinis Sļusarevs un Aivars Čikuts. Jūrmalas komandas labā pa pieciem vārtiem guva Uldis Zariņš un Dairis Adamaitis, trīs – Alberts Gulbis, pa diviem – Ivars Grīnbergs, Edgars Grīnbergs, Ričards Frīdenbergs un Uldis Vilsons, bet vienu – vārtsargs Viktors Turkupols. HK "Ogre" pēc šī panākuma turnīra tabulā ar septiņiem punktiem apsteidza tieši komandu "Jūrmalas Sports", pakāpjoties uz trešo pozīciju. Arī jūrmalniekiem šobrīd ir septiņi punkti.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu