Sestdiena, 2021. gada 20. februāris

BK "Ogre" viesos spēkosies ar "Latvijas Universitāti"

Šodien pulksten 17.00 notiks Latvijas un Igaunijas Basketbola līgas spēle, kurā karantīnu beigusī BK "Ogre" viesosies Rīgā pie komandas "Latvijas Universitāte". Ogrēnieši centīsies pagarināt savu uzvaru sēriju līdz sešiem panākumiem, veiksmes gadījumā mūsējie turnīra tabulā apsteigs "Ventspili", pakāpjoties uz otro pozīciju.

Ogres komanda bija viena no tām, kas pēdējā laikā bija spiesta pārcelt virkni spēļu inficēšanās ar Covid-19 dēļ. Viena no tām bija pagājušajā nedēļā paredzētā spēle pret "Latvijas Universitāti", kad situācija "Ogres" rindās jau bija uzlabojusies, bet trenēties bija gatava tikai daļa no sastāvā esošajiem basketbolistiem. Nu situācija ir normalizējusies un Ogres komanda gatava atgriezties laukumā ar spēli pret LU. Ogrēnieši līdz janvāra beigām iekrāja piecu uzvaru sēriju, tostarp pieveicot arī LU ar rezultātu 69:60, bet tam sekojis trīs nedēļas ilgs pārtraukums. LU basketbolisti pa to laiku aizvadījuši trīs spēles, uzvarot valmieriešus, bet atzīstot BK "Ventspils" un "VEF Rīga" pārākumu.

Abas pretinieces šosezon savā starpā tikušās trīs reizes, ogrēniešiem tikai vienreiz tiekot pie pārliecinošas uzvaras (83:58). LU basketbolistu viena no lielajām problēmām ir nestabilais sniegums. Uzvaras ceturtdaļās mijas ar pamatīgiem zaudējumiem, kas būtiski ietekmējis spēļu gala rezultātu. Spēles pret "Ogri" nav bijis izņēmums. Par LU komandas līderi pēdējā laikā izvirzījies Anrijs Miška, kurš tieši pret "Ogri" šosezon guvis vidēji 14,3 punktus. Tikmēr "Ogres" komandā pagaidām spēlēs pret LU labāk veicies Andre Vokeram, kurš gan pēdējā tikšanās reizē guva vien septiņus punktus.

"Ogre" pēc atgriešanās basketbola laukumā vēlēsies turpināt uzvaru sēriju, bet LU cīņā par izkļūšanu no pēdējās vietas turnīra tabulā uzvaras vajag nekavējoties. Lai arī priekšā vēl divas tikšanās ar tiešo konkurenti "Valmiera Glass/ViA", valmierieši pēdējās divās spēlēs tikuši pie panākuma un nu jau jūtas krietni komfortablāk. Vai LU izdosies pārsteigt "Ogri", to varēs vērot pulksten 17.00 Best4Sport TV kanālā, gaidot vakara galveno notikumu Latvijas basketbolā – mūsu vīriešu izlases spēli pret Bulgāriju.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu