Trešdiena, 2021. gada 17. februāris

Nedēļas nogalē pēc-karantīnas eksāmens pret LU

Šo sestdien, 20. februārī, basketbola klubs Ogre izbraukumā aizvadīs Paf Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēli pret Latvijas Universitātes komandu. Spēles sākums plkst. 17:00, un tās tiešraide būs skatāma TV kanālā Best4SportTV.

Šonedēļ BK Ogre spēlētāji, pēc nepilnām divām karantīnā pavadītajām nedēļām, atsākuši kopīgus treniņus. Karantīnā komanda devās pēc 30. janvāra spēles pret BK Liepāju, jo dienu vēlāk tika atklāts inficēšanās gadījums ar Covid-19.

Pirms piespiedu sezonas pārtraukuma, Ogre spēja izcīnīt piecas uzvaras pēc kārtas, kas ir komandas garākā uzvaru sērija šosezon un otra garākā Paf Lat-Est līgā Latvijas komandu ieskaitē. Garāka sērija padevusies vien VEF Rīga, kuri sezonas sākumā uzvaras svinēja vienpadsmit reizes pēc kārtas.

Sestdienas spēlē Ogre tiksies ar komandu, kurai šosezon uzvaru svinēt izdevies vienu reizi. Studenti savu līdz šim vienīgo panākumu guva 30. janvārī, izbraukumā pārspējot Valmiera Glass/ViA (65:62). Jau nākamajā spēlē 23. janvārī, studenti lika panervozēt desmitkārtējiem čempioniem BK Ventspils. Studenti atradās vadībā 36 minūtes no spēlētajām 40. Vien spēles pēdējā minūtē Ventspils pārņēma vadību un sarūpēja studentiem vēl vienu zaudējumu (65:69).

Šosezon Ogre un LU tikušies trīs reizes. Pārliecinošākā uzvara ogrēniešiem padevās otrajā piegājienā, kad izcīnīts panākums ar 83:58. Spraigākā no cīņām bijusi komandu pēdējā tikšanās reizē, kad spēles izskaņā komandas šķīra mazāk par 10 punktiem (69:60).

Vai Ogre būs gatava turpināt uzvaru sēriju un izcīnīt ceturto panākumu pār Latvijas universitāti šajā sezonā, to skaties šo sestdien, plkst. 17:00 kanālā Best4SportTV.

Valstī izsludināto ierobežojumu dēļ, spēles apmeklēt klātienē joprojām nav iespējams.