Piektdiena, 2020. gada 23. oktobris

Sestdien BK "Ogre" uzņems Visocka-Rubeņa vadīto "Liepāju"

Sestdien, 24. oktobrī, pulksten 14.00 Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notiks Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēle, kurā spēkiem mērosies BK "Ogre" un ogrēniešu bijušā trenera Artūra Visocka-Rubeņa trenētā BK "Liepāja".

Abas komandas šo sezonu sākušas līdzīgām sekmēm. Četrās spēlēs gūtas divas uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi. Šobrīd abas komandas dala piekto/sesto vietu līgas turnīra tabulā. "Ogre" uzvaras izcīnījusi pār Valmieras un Latvijas Universitātes komandām, bet zaudējumi piedzīvoti cīņās pret Latvijas basketbola grandiem "Ventspili" un "VEF Rīga".

Artūrs Visockis Rubenis, kurš pagājušajā gadā trenēja ventspilniekus, šīs vasaras sākumā pārcēlās uz Liepāju. Visockis-Rubenis Liepājā atgriezās pie sev ierastā komandas modeļa, kādu savulaik izmantoja arī vadot Ogres komandu, un sastāvu izveidojis tikai no Latvijas basketbolistiem. Starpsezonā Liepājas klubam izdevies piesaistīt tādus spēlētājus, kā Dāvis Geks, Renārs Birkāns un Iļja Gromovs. Liepājas sastāvā atgriezies arī ilggadējais komandas kapteinis Roberts Krastiņš. Bez ogrēniešiem pazīstamā trenera Liepājas komandas rindās atrodami arī BK "Ogrē" bijušie spēlētāji – Guntis Sīpoliņš un Marts Ozolinkevičs.

Sezonas sākums Liepājas klubam padevies gana raibs. Atklāšanas spēlē, vien pašā cīņas galotnē "Liepāja" atzina "Ventspils" pārākumu, piekāpjoties ar viena punkta starpību. Turpinājumā piedzīvots pārliecinošs zaudējums spēcīgajai "VEF Rīga". Pēc no vefiešiem saņemtā pēriena "Liepāja" izbraukumā ar tikai viena punkta pārsvaru apspēlēja "Latvijas Universitāti", izcīnot savu pirmo uzvaru šosezon. Otrais liepājnieku panākums tika gūts Valmierā, kur viņiem izdevās atgūties no 13 punktu deficīta un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 88:86.

Aizvadītajās spēlēs liepājnieku rindās visrezultatīvāk spēlējis Iļja Gromovs, kura kontā vidēji 15 punkti un zem groziem izcīnītas 8,3 bumbas. No ārējās līnijas spēlētajiem veiksmīgākie punktu guvēji līdz šim bijuši Roberts Bērziņš (12,7) un Dāvis Geks (12,3). Arī ogrēnietis Guntis Sīpoliņš vidēji spēlē gūst vairāk nekā desmit punktus – 11,5 punkti un 5,3 atlēkušās bumbas. Svarīga loma šajā komandā ir arī pamata saspēles vadītajam Renāram Birkānam, kuram 9,5 punkti, kā arī 6,8 rezultatīvās piespēles (5. rādītājs visā līgā) un Robertam Krastiņam (9,8p)

Interesanti fakti par BK "Ogre" un BK "Ventspils":

  • abas komandas piedzīvojušas zaudējumus pret "VEF Rīga" un BK "Ventspils".
  • abām komandām šosezon vēl nav izdevies uzvarēt savā laukumā.

Sestdien tieksimies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē (Zinību ielā 3, Ogrē), lai noskaidrotu, kurš būs pārāks šajā cīņā!

Biļešu tirdzniecība notiek tikai interneta vietnē bezrindas.lv. Līdzjutējiem jāņem vērā, ka pasākumu drīkst apmeklēt tikai ar sejas masku vai vizieri un jāievēro visus valstī noteiktos drošības pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību!

Informāciju sagatavoja: BK "Ogre"

Dalīties ar rakstu