Trešdiena, 2020. gada 12. februāris

BK "Ogre" uzņems "Tartu Ülikool"

BK "Ogre", šodien, 12. februārī, aizvadīs Latvijas – Igaunijas basketbola līgas regulārā turnīra pirmspēdējo mājas spēli, tiekoties ar devītajā vieta esošo komandu "Tartu Ülikool". Spēle notiks Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, sākums pulksten 19.00.

Ogrēniešiem regulārajā turnīrā atlikušas sešas spēles, bet tikai divas no tām mūsu komanda aizvadīs savā laukumā Ogrē. Šovakar Ogres komandas sāncense "Tartu Ülikool" mūsējiem allaž bijusi neparocīga pretiniece, tāpēc šajā spēlē ogrēniešus noteikti negaida viegla pastaiga. Tartu basketbolisti šobrīd cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēļu zonā, tāpēc viņiem katras spēles iznākums ir bezgala svarīgs. Tartu komanda aizvadītajās divdesmit spēlēs izcīnījusi astoņus panākumus, kā arī piedzīvojusi 12 neveiksmes. Tieši tikpat zaudējumu ir astotajā vieta esošajai "Pärnu Sadam" komandai, kura ir "Tartu Ülikool" tiešā konkurente cīņā par iekļūšanu kārotajā astotniekā.

Tartu komandas bilance jaunajā 2020. gadā ir trīs uzvaras un trīs zaudējumi, kas piedzīvoti pret nomināli spēcīgākām pretiniecēm - "Kalev/Cramo" un BK "Ventspils". Savā līdz šim pēdējā spēlē "Tartu Ülikool" pieveica Tallinas "Kalev/TLÜ" komandu, tādējādi pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Komandā izveidojies uzbrukuma līderu trio – igauņi Kregors Hermets un Roberts Valge, kā arī lietuviešu spēka uzbrucējs Adomas Drungilas. Igauņi vidēji spēle izcēlušies ar 16,9 punktiem, savukārt lietuvieša kontā 16,7 punkti.

Ogres komanda aizvadītajā nedēļā izcīnīja savu divdesmit pirmo panākumu, apspēlējot Rakveres "Tarvas" (112:85), un nostiprinājās turnīra kopvērtējuma pirmajā pozīcijā. Uzvara pār "Tarvas" bija mūsu komandas sestais panākums pēc kārtas.

Regulārajā turnīrā ogrēniešiem priekšā izbraukuma cīņas pret Tallinas "TalTech", "VEF Rīga", "Jūrmala/Betsafe" un "Valga-Valka/Maks&Moorits". Bet noslēdzošā regulārā turnīra mājas spēle paredzēta 14. martā pret "Kalev/Cramo".

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Ogres komandu klātienē, jo arī jūsu līdzi jušana ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē pulksten 19.00! Biļešu cenas uz spēli: 4,00 eiro, ar Ogres novadnieka karti vai novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem – 3,00 eiro, skolēniem un studentiem – 2,00 eiro, bet ar Ogres novadnieka karti – 1,00 eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam, kā arī pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret komandu "Tartu Ülikool"!

Izmantotie resursi: www.bkogre.lv

Dalīties ar rakstu