Piektdiena, 2019. gada 22. novembris

"Ogrei" cīņa pret Mihalu Hlebovicki un BC "Valga-Valka"

Rīt, 23. novembrī,  basketbola klubs "Ogre", turpinot "Pafbet" Latvijas-Igaunijas līgas regulāro turnīru, tiksies ar ogrēnieša Mihala Hlebovicka trenēto BC "Valga-Valka/Maks&Moorits". Spēle notiks Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, sākums pulksten 17.00.

Pēc vēsturiskās uzvaras pār Igaunijas basketbola grandu "Kalev/Cramo" (95:92 OT), "Ogre" tiksies ar šosezon uzvaras garšu vēl nebaudījušo pierobežas pilsētu Valkas un Valgas komandu. BC "Valga-Valka" vistuvāk panākumam bija šīs sezonas pirmajā spēlē, kad tikai cīņas izskaņā atzina Tartu "Ülikool" pārākumu, piekāpjoties ar 84:90. Turpinājumā komandai klājās vēl bēdīgāk, jo tika piedzīvoti četri zaudējumu ar vairāk nekā desmit punktu starpību, tajā skaitā pret tobrīd vēl uzvaras neguvušo "Liepāju" – 77:90 (13.10.). Novembrī "Valga-Valka" aizvadījusi divas spēles. Lai arī abās spēlēs piedzīvoti zaudējumu ar septiņu punktu starpību – 83:90 pret "TalTech" un 101:108 pret "Rakvere Tarvas", šķiet, komanda sākusi demonstrēt saturīgāku sniegumu.

Pirms spēles pret "Ogri" "Valga-Valka" savā sastāvā pieteikusi 29 gadus veco latviešu uzbrucēju Kristapu Miglinieku, kurs komandu pārstāvējis arī divās iepriekšējās sezonās. Aizvadītajā sezonā "Valka-Valga" sastāvā Miglinieks laukumā devies 28 spēles un izcēlies ar 8,6 punktiem vidēji mačā (2p 49%, 3p 31%, 1p 78%), izcīnītām 4,5 bumbām un izdalītām 1,8 rezultatīvām piespēlēm. Aizvadītajās spēlēs uzbrukuma līdera lomu uzņēmies amerikāņu centra spēlētājs Michael Best, kura kontā vidēji 15,2 punkti un 6,8 izcīnītās bumbas. Labu sniegumu demonstrējis arī igaunis Timo Eichfuss, kuram 13,6 punkti un 6,2 izcīnītās bumbas. Eichfuss nav devies laukumā pēdējās divās "Valga-Valka" spēlēs, un nav zināms, vai varēs palīdzēt savai komandai izbraukumā Ogrē.

Ogrei, pēc vēsturiskā pirmā panākuma pār BC "Kalev/Cramo" izdevies sezonu turpināt bez zaudējumiem un ar desmit uzvarām atrasties kopvērtējuma pirmajā pozīcijā. Lai arī komandas ieņem attiecīgi pirmo un pēdējo vietu turnīra tabulā, tas negarantē vieglu ogrēniešu uzvaru. Šī sezona jau ir pierādījusi, ka katra komanda ir spējīga izrādīt sīvu pretestību ikvienam pretiniekam, un tā tas noteikti būs arī šajā spēlē.

Tiekamies sestdien Ogres 1. vidusskolas sporta hallē un kopā cīnīsimies par vienpadsmito uzvaru pēc kārtas!

Informāciju sagatavoja Jānis Laganovskis

Dalīties ar rakstu