Otrdiena, 2019. gada 05. novembris

Trešdien BK "Ogre" uzņems "Latvijas Universitāti"

Trešdien, 6. novembrī, basketbola klubs "Ogre" (6-0) aizvadīs "Pafbet" Latvijas – Igaunijas basketbola līgas mājas spēli, kurā tiksies ar komandu "Latvijas Universitāte" (1-5). Spēles sākums pulksten 19.00, tā notiks Ogres 1. vidusskolas sporta hallē (Zinību ielā 3).

Pēc ilgākas pauzes, Latvijas - Igaunijas līga atgriežas Ogrē ar spēli starp komandām BK "Ogre" un "Latvijas Universitāte". Abas komandas sezonu aizvada ar diametrāli pretējām sekmēm. "Ogre" ar sešām uzvarām sešās spēlēs dala pirmo vietu ar "VEF Rīga", savukārt "LU", līdz šim izcīnījusi tikai vienu uzvaru, kas studentiem nodrošina dalītu 13./14. vietu.

"Latvijas Universitātes" sezonas sākuma grafiks bijis diezgan skarbs. "LU" paspējusi uzspēlēt ar trim pērnās sezonas "Final-4" komandām ("VEF Rīga", "Kalev/Cramo" un "Ventspils"), kā arī Latvijas Bassketbola līgas pusfinālisti "Jūrmala/Betsafe". Nosacīti vājākas pretinieces bija "Valmiera Glass/ViA" un "Tartu Universitāte", pret kuru arī gūta šīs sezonas pirmā uzvara.

Renārs Birkāns jau otro sezonu uzņēmies "LU" līdera lomu uzbrukumā. Šajā sezonā Birkāns izcēlies ar 12,3 gūtajiem punktiem vidēji spēlē, kā arī izcīnījis 4,3 atlēkušās bumbas un komandas biedriem atdevis 3,2 rezultatīvas piespēles. Birkāns ir vienīgais komandas spēlētājs, kuram vidēji spēlē gūti vairāk nekā 10 punkti, taču pārejā komanda punktu gūšanu sadalījusi ļoti līdzīgi, teju katram spēlētajam gūstot 5-7 punktus vidēji spēlē. Centra spēlētājs Kārlis Žunda ir LU labākais cīņa par atlēkušajām bumbām – vidēji 5 spēlē, bet Rendijs Feikners izdalījis vidēji 4 rezultatīvas piespēles spelē un ir labākais šajā rādītājā savā komandā.

Lai arī komandas tabulā ieņem vietas, kas atrodas tālu viena no otras, tas ogrēniešiem nebūt negarantē vieglu pastaigu pa Ogres 1. vidusskolas sporta halli. "LU" vienmēr izcēlusies ar nepiekāpīgu spēles stilu un cīņu līdz pēdējai minūtei, pat esot iedzinējos ar lielu rezultāta starpību. Tiekamies trešdien Ogres 1. vidusskolā un kopā stāsimies pretī sīkstajiem studentiem! Spēlēs sākums pulksten 19.00.

Izmantotie resursi: www.bkogre.lv

Dalīties ar rakstu