Sestdiena, 2019. gada 12. oktobris

Šovakar BK "Ogre" pret igauņu "Avis Utilitas Rapla"

"Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā šodien, 12. oktobrī, pulksten 17.00 sāksies trīs paralēlās spēles, viena no tām notiks Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, kurš spēkiem mērosies divas komandas, kuras līdz šim izcīnījušas tikai uzvaras – BK "Ogre" uzņems Igaunijas klubu "Avis Utilitas Rapla".

Nikolaja Mazura trenētā "Ogre", kas turnīra tabulā ieņem trešo vietu, savās mājās uzņems otrās vietas īpašnieci – vienību no Raplas "Avis Utilitas Rapla". Ogrēnieši tikuši pie panākumiem pār jūrmalniekiem pagarinājumā un pār ventspilniekiem izbraukumā. Svarīgs faktors sezonas veiksmīgajam ievadam ogrēniešiem bijusi spēlētāju savstarpējā saspēlētība, jo salīdzinoši ar citām komandām Ogres komandas rindās notikušas nelielas pārmaiņas, bet vienības kodols saglabājies jau trešo sezonu. Lielisku sniegumu izšķirošajos brīžos demonstrējis Kaspars Bērziņš, kuram vidēji mačā 16,5 punkti un desmit izcīnītas bumbas. Savukārt rezultatīvākais "Ogres" spēlētājs ar vidēji 17 punktiem mačā ir komandas vienīgais leģionārs Džeimss Beitemons.

"Avis Utilitas Rapla" turnīru sākusi ar trim uzvarām trijās spēlēs. Komandai ir pieredzējušu igauņu kodols ar Indreku Kajupanku, Ēriku Kēdusu un Svenu Kaldri priekšgalā. Groza apakšā nopietns spēks ir amerikāņu leģionārs Montrē Glens, kuram vidēji mačā 17,7 punkti un 12,3 atlēkušās bumbas. Savukārt komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Kajupanks ar 18,7 punktiem mačā.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Ogres komandu klātienē, jo arī jūsu līdzi jušana ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē pulksten 17.00! Biļešu cenas uz spēli: 4,00 eiro, ar Ogres novadnieka karti vai novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem – 3,00 eiro, skolēniem un studentiem – 2,00 eiro, bet ar Ogres novadnieka karti – 1,00 eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam, kā arī pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Avis Utilitas Rapla"!

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu