Sestdiena, 2019. gada 26. janvāris

BK "Ogre" uzņems Valgas-Valkas komandu ar Sīpoliņu sastāvā

Šodien, 26. janvārī, "Olybet" Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēlē basketbola klubs "Ogre" uzņems BC "Valga-Valka/Maks&Moorits" ar savu bijušo spēlētāju Gunti Sīpoliņu sastāvā. Spēle notiks Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, sākums pulksten 18.00.

Basketbola klubam "Ogre" un Gunta Sīpoliņa pārstāvētajai robežpilsētas komandai "Valga/Valka", šī šajā sezonā būs otrā tikšanās reize. Komandu pirmajā savstarpējā cīņā, kas notika 12. oktobrī, Guntis Sīpoliņš pret savu iepriekš pārstāvēto komandu izcēlās ar 12 gūtiem punktiem un piecām zem groziem izcīnītam bumbām, taču ar to nebija pietiekami, lai cerētu uz uzvaru. "Valga-Valka" toreiz atzina BK "Ogre" pārākumu piekāpjoties ar 65:81. Ogrēniešu rindās tovakar vairāk par desmit punktiem guva uzreiz četri spēlētāji - Kaspars Bērziņš (16), Rihards Zēbergs (15), Rinalds Sirsniņš (11) un Renārs Magone (11).

Šobrīd abas komandas turnīra tabulā ieņem attiecīgi ceturto un trīspadsmito pozīciju. BK "Ogre" aizvadītajās 17 spēles izcīnījusi 12 uzvaras, bet BC "Valga-Valka" 16 mačos tikusi pie četriem panākumiem. Ogres sastāvā lielisku sezonu aizvada Kristaps Dārgais, kurs ir gan komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 14,2 gūtajiem punktiem vidēji spēlē, gan arī labākais cīņā par atlēkušajām bumbām - 7,9 vidēji spēlē. Vairāk par desmit punktiem vidēji spēlē guvuši arī Edgars Lasenbergs - 13,0, Kaspars Bērziņš - 12,8, Rihards Zēbergs - 11,2 un Jānis Pozņaks 11,1. Savukārt komandas mājas spēļu kapteinis Rinalds Sirsniņš joprojām ir labākais rezultatīvo piespēļu dalītājs visā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā - 6,53 piespēles vidēji spēlē.

Guntim Sīpoliņam šajā sezonā izdevies būt starp savas komandas rezultatīvākajiem spēlētajiem ar 10,1 gūtu punktu vidēji spēlē (trešais labākais komandā). Turklāt Guntis ar lielu atrāvienu ir pārliecinoši labākais savā komandā cīņā par atlēkušajām bumbām - 7,9 vidēji spēlē.

Atšķirībā no abu komandu pirmās sasvstarpējās spēles, šajā mačā BK "Ogre" nāksies iztikt bez Kaspara Bērziņa palīdzības. Kaspars turpina rehabilitāciju pēc gūtā savainojuma. Savukārt BC "Valga-Valga" sastāvs piedzīvojis vel lielākas izmaiņas, jo šonedēļ komandu atstājis vien no sezonas līderiem, centra spēlētājs C.A.Montgomerijs (C.A.Montgomery), kā arī saspēles vadītājs Klejs Vilsons (Clay WIlson).

Lai vai kā, šovakar Ogres 1. vidusskolas sporta hallē būs skatāms lielisks basketbols, tāpēc nepaliec mājās un nāc atbalstīt savas pilsētas komandu! Pēc spēles līdzjutēji būs gaidīti bārā "Ogres Ezītis miglā", kur, uzrādot spēles ieejas biļeti, saņems atlaidi savam pirmajam dzērienam.

Biļešu cenas uz spēli: 3,00 eiro, ar Ogres novadnieka karti vai novadā deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem – 2,00 eiro, skolēniem un studentiem – 1,00 eiro, bērniem līdz septiņu gadu vecumam, kā arī pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecību, - bez maksas.

Informāciju sagatavoja BK "Ogre"

Dalīties ar rakstu