Piektdiena, 06 Aprīlis 2018 13:32

Sportiskākās klases – Ogres sākumskolā un Taurupes pamatskolā

Pirms pašām Lieldienām Ogres Valsts ģimnāzijā jau septīto reizi notika pasākums Ogres novada izglītības iestāžu ceturto klašu kolektīviem "Sportiskie 4-tie". Mazo skolu grupā pirmo vietu izcīnīja Taurupes pamatskolas ceturtā klase, kuras kolektīvā ļoti veiksmīgi bija iekļāvušies bērni arī no abām skolas filiālēm – no Meņģeles un Mazozoliem, bet starp lielo skolu ceturtklasniekiem labākie rezultāti bija Ogres sākumskolas 4.a klasei.

Lai izcīnītu sportiskākās klases titulu, ceturtklasniekiem bija jāpierāda savas spējas visdažādākajās fiziskajās, atjautības un erudīcijas aktivitātēs. Skolēni sacentās stafetēs, kurās bija iekļauti elementi no tādiem sporta veidiem kā futbols, florbols, basketbols, orientēšanās, vieglatlētika, bija arī jāpārvar šķēršļu josla. Tāpat bērniem bija jādemonstrē savas spējas erudīcijas spēlē, sporta inventāra atpazīšanā, torņu būvēšanā, kā arī jaunsargu sagatavotajā uzdevumā. Ne tikai šis vingrinājums, bet viss pasākums kopumā ievērojami stiprināja komandas garu un saliedēja klašu kolektīvus. Balvas (galda spēles, saldumus un kreklus, ko bija sarūpējusi Ogres novada pašvaldība un SIA "Fazer Latvija") saņēma pilnīgi visi dalībnieki, tomēr tika noteikti arī uzvarētāji. Lielo skolu grupā 1. vietu ieguva Ogres sākumskolas 4.a klase (112 punkti), kas aiz sevis atstāja Ogres 1. vidusskolas 4.d klasi (104 punkti). 3. un 4. vietu ar 79 punktiem dalīja Jaunogres vidusskolas 4. klase un Ogresgala pamatskolas 4. klase, bet 5. vietā ar 72 punktiem ierindojās Suntažu vidusskolas un tās Lauberes filiāles ceturtklasnieki. Mazo skolu grupā triumfēja taurupiešu, mazozoliešu un meņģeliešu apvienotā komanda (100 punktu). 2. vietā madlienieši kopā ar krapēniešiem (98 punkti), 3. vietā Suntažu internātpamatskola (94 punkti), bet 4. vietā ķeipenieši (88).

Lai pasākums būtu interesants un daudzveidīgs, tā rīkošanā kopā ar Ogres sākumskolu un Ogres Valsts ģimnāziju piedalījās arī Ogres novada sporta centrs, Handbola klubs "Ogre/Miandum", Florbola klubs "Ogres Vilki", Ogres Basketbola skola, Orientēšanās klubs "Ogre", "Ogres Frisbija klubs" un Ogres Jaunsardzes vienība.

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑