Piektdiena, 27 janvārī 2017 09:34

Salaspilī pārtrūkst Ogres sākumskolas "Orlando Magic" uzvaru sērija

25. janvārī Salaspils sporta namā notika NBA Junioru līgas izslēgšanas spēļu turnīrs, kurā tika noskaidrotas četras komandas, kas 11. februārī Ventspilī Zvaigžņu spēles laikā piedalīsies izšķirošajās cīņās par godalgotajām vietām. Diemžēl tieši Salaspilī pārtrūka Ogres sākumskolas basketbola komandas "Orlando Magic" uzvaru sērija...

Ogres sākumskolas 5.c klases pārstāvētā "Orlando Magic" komanda astoņu puišu (Jēkabs Kapustāns, Artūrs Asars, Kārlis Palsāns, Harijs Kaupmanis, Justs Belevičs, Edgars Gremze, Endijs Batarags, Kristofers Kalvis) un četru meiteņu (Laima Mangule, Elīna Vempere, Nikija Tēra, Silva Ose) sastāvā un trenera Ulda Švēdes vadībā šajā turnīrā iekļuva ceturtdaļfinālā un izcīnīja 5. vietu Latvijā.  Ogrēnieši veiksmīgi aizvadīja astotdaļfināla spēli pret komandu "Boston Celtics" no Rēzeknes sākumskolas, spēles rezultāts - 54:32 "Orlando Magic" labā. Savukārt nākamie pretinieki no "Chicago Bulls" jeb Rīgas Teikas vidusskolas izrādījās stiprāki, spēles rezultāts – 23:32.

NBA Junioru līgā "Orlando Magic" aizvadīja desmit spēles, no kurām deviņas ir vainagojušās ar uzvarām, bet tikai viena noslēdzās ar zaudējumu. Tieši šis zaudējums apturēja mūsu lieliskās komandas iekļūšanu finālā. Ogres sākumskolas basketbolisti var lepoties ar to, ka šajā turnīrā tā bijusi vienīgā komanda, kuras sastāvs tika nokomplektēts no vienas klases jauniešiem – no Ogres sākumskolas 5.c klases. Varam lepoties arī ar mūsu komandas spēlētāja Justa Beleviča sniegumu spēļu starplaikā rīkotajā tālmetienu konkursā, kurā viņš nopelnīja individuālo balvu no turnīra organizētājiem.

NBA Junioru līgas laikā gūtā pieredze un emocijas mūsu bērniem noderēs arī nākotnē, pieņemot citus izaicinājumus. Bērni saka lielu paldies savam trenerim Uldim Švēdem par viņiem veltīto laiku un labu komandas vadību, Ogres sākumskolas 5.c klases skolotājiem – par sapratni un pretimnākšanu, iedzenot iekavēto mācību vielu, kā arī visiem saviem atbalstītajiem un līdzjutējiem – gan klātienē, gan attālināti!

Finālmačā sacentīsies "Minnesota Timberwolves" (Āgenskalna Valsts vācu ģimnāzija) un "Detroit Pistons" (Salaspils 1. vidusskola), par trešo vietu cīnīsies "Oklahoma City Thunder" (Rīgas 49.vidusskola) un "Chicago Bulls" (Rīgas Teikas vidusskola). Vairāk informācijas NBA Junioru līgas mājaslapā www.jrnbalatvija.lv.

Informāciju sagatavoja Ņina Asare

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑