Piektdiena, 20 janvārī 2017 12:02

Ikšķiles vidusskolas basketbolisti uzvar Zemgales reģiona sporta spēlēs

18. janvārī Ikšķilē notika Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles basketbolā ("Oranžā bumba") 2001. - 2002. gadā dzimušajiem jauniešiem, sacensības organizēja Ikšķiles novada pašvaldība. Par uzvarētājiem puišu komandu konkurencē kļuva mājinieki - Ikšķiles vidusskolas basketbolisti.

Sacensībās piedalījās gan puišu, gan meiteņu komandas. Sacensības zēniem notika Ikšķiles vidusskolas sporta zālē, kur piedalījās skolu komandas no sešu novadu izglītības iestādēm - Ikšķiles vidusskola, Bauskas Valsts ģimnāzija, Jelgavas 4. vidusskola, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Tukuma 2. pamatskola un Vecumnieku vidusskola. Puišu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Ikšķiles vidusskola, komandā spēlēja Mikus Brencāns, Artūrs Viļums, Mārcis Šteinbergs, Gatis Abramovičs, Artis Korsītis, Mārtiņš Zvīnis, Herberts Kašs un Andis Trapša. Otrajā vietā ierindojās Jelgavas 4. vidusskola, bet trešo vietu ieguva Bauskas Valsts ģimnāzija.

Tajā pašā laikā Tīnūžu pamatskolas sporta zālē notika meiteņu turnīrs, kurā piedalījās skolu komandas no četriem novadiem: Jelgavas 4. vidusskola, Ķekavas vidusskola, Vecumnieku vidusskola un Kandavas internātskola. Meiteņu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Jelgavas 4. vidusskola, otrajā vietā Ķekavas vidusskola, bet trešajā vietā Vecumnieku vidusskola.

Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus un priecājamies, ka Ikšķiles vidusskola izcīnīja 1. vietu, kas mūsu puišiem nodrošina dalību Latvijas mēroga skolu sacensībās!

Tiksimies Ikšķiles vidusskolā 1. martā, kad pie mums notiks starpnovadu skolēnu sporta sacensības florbolā!

Informāciju sagatavoja Ikšķiles novada pašvaldības sporta pasākumu organizatore Agita Kābele