Pirmdiena, 19 Decembris 2016 22:51

Ogres sākumskolas "Orlando Magic" uzvar arī savā laukumā

15. decembrī Ogres sākumskolā noritēja Latvijas Basketbola savienības rīkoto sacensību jaunāko klašu skolēniem "NBA Junioru līga" otrā apļa otrais sabraukums. Nu jau kārtējās divas uzvaras guva mājinieki – Ogres sākumskolas 5.c klase, kas šajā turnīrā piedalās ar Nacionālās basketbola asociācijas komandas "Orlando Magic" nosaukumu.

Ogres sākumskolas 5.c klases pārstāvētā "Orlando Magic" komanda astoņu puišu (Jēkabs Kapustāns, Artūrs Asars, Kārlis Palsāns, Harijs Kaupmanis, Justs Belevičs, Edgars Gremze, Endijs Batarags, Kristofers Kalvis) un četru meiteņu (Laima Mangule, Elīna Vempere, Nikija Tēra, Silva Ose) sastāvā un trenera Ulda Švēdes vadībā sacensību ceturtajā sabraukumā aizvadīja divas spēles. Ogres sākumskolas sporta zāle bija pilna ar savas komandas atbalstītājiem, tas uzlika visiem spēlētājiem lielu atbildības nastu, taču jauno basketbolistu apjukumu ļoti drīz nomainīja īsts cīņasspars un vēlme uzvarēt, kas vainagojās ar panākumiem. Pirmā pretiniece bija "Charlotte Hornets" komanda no Limbažu 3. vidusskolas, spēles rezultāts 46:27 "Orlando Magic" labā. Otra sāncense bija "Washington Wizards" no Cēsu 1.pamatskolas, spēles rezultāts 62:39 "Orlando Magic" labā. Komanda saka lielu paldies visiem saviem atbalstītajiem un līdzjutējiem!

Spēļu starplaikā kopā ar mūsu meistarkomandas "Ogre/Kumho Tyre" spēlētājiem jaunie basketbolisti vēl pamērojās spēkiem dažās stafetēs, kā arī tika pie kluba spēlētāju autogrāfiem.

Austrumu divīzijas Vidzemes konferencē "Orlando Magic" ir aizvadījusi astoņas pamatturnīra spēles un astoņas reizes guvusi pārsvaru pār saviem pretiniekiem. Līdz ar to Ogres sākumskolas komanda nopelnījusi iespēju piedalīties turnīra nākamajā kārtā, kvalificējoties izslēgšanas spēlēm, kas notiks 25. janvārī Salaspilī. Izslēgšanas turnīram kvalificējās katras konferences astoņas labākās komandas – kopā 16, savukārt 12 komandām turnīrs jau noslēdzies. Šobrīd jau zināma mūsu pirmā pretiniece, tā būs komanda "Boston Celtics" no Rēzeknes sākumskolas.

Vairāk informācijas par šo turnīru – "NBA Junioru līgas" mājaslapā www.jrnbalatvija.lv .

Informāciju sagatavoja Ņina Asare

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑