Piektdiena, 25 Novembris 2016 18:35

26. novembrī Ogrē notiks jaunatnes čempionāts frisbijā

Sestdien, 26. novembrī, Ogrē norisināsies jau piektais Latvijas jaunatnes čempionāts frisbijā jauktajā grupā. Čempionātā kopumā piedalīsies astoņas mācību iestādes no Rīgas, Salaspils, Ogres, Valmieras un Ventspils. Spēles par medaļām tiks translētas videotiešraidē.

Latvijas čempionāts frisbijā jauktajā grupā norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas, un ceturto reizi tas notiks tieši Ogrē. Spēles notiks gan Ogres 1.vidusskolas sporta hallē, gan Ogres novada sporta centrā, kur arī tiks aizvadītas izšķirošās cīņas par medaļām. Līdz šim divas reizes par čempioniem izdevies kļūt Ventspils 4. vidusskolai frisbijistiem, bet pēdējos divus gadus spēcīgākie bijuši Salaspils 1. vidusskolas audzēkņi.
 
Šogad Latvijas jaunatnes čempionātā frisbijā piedalīsies astoņas komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās. Katras grupas dalībnieces sākotnēji aizvadīs savstarpējās apļa spēles, lai noskaidrotu divas labākās, kas tālāk cīnīsies pusfinālā.
 
Vieni no galvenajiem favorītiem šogad noteikti būs pēdējo divu gadu čempioni - Salaspils 1. vidusskolas frisbijisti. Kā jau katru gadu, arī šogad par augstām vietām gatavas cīnīties visas trīs Ventspils komandas: Ventspils Tehnikums, Ventspils 6. vidusskola un Ventspils 4. vidusskola. Konkurētspējīgi būs arī mājinieki - Ogres 1. vidusskolas audzēkņi. Līdz šim divas reizes Valmieras Viestura vidusskola bijusi soļa attālumā no medaļām, bet tās vēl ne reizi komandai nav izdevies iegūt, varbūt tieši šogad valmierieši izcīnīs savas pirmās godalgas? Nedrīkst nenovērtēt arī Rīgas komandas – vienmēr atlētisko Āgenskalna Valsts ģimnāzijas izlasi un strauji progresējušo Rīgas 34. vidusskolas vienību.
 
Spēle par trešo vietu pulksten 14.20 un fināls pulksten 15.20 tiks translēts tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas youtube kanālā.
 
Turnīra nolikums un spēļu kalendārs: ŠEIT
 
Izmantotie resursi: www.frisbee.lv

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑