Ceturtdiena, 24 Novembris 2016 07:47

Ogres sākumskolas 5.c klase piedalās basketbola turnīrā "Junior NBA"

Šoruden Latvijā pirmo reizi startē Junior NBA turnīrs basketbolā – Latvijas Basketbola savienības rīkotās sacensības jaunāko klašu skolēniem, kurās mazie basketbolisti "pārstāv" nevis savas skolas, bet gan 30 NBA klubus. 

NBA Junioru līgas turnīri notiek daudzās valstīs, kopumā trijos kontinentos, veicinot basketbola popularitāti un bērnu pievēršanos sportiskam dzīvesveidam. Ogres sākumskolu šajā līgā pārstāv "Orlando Magic" jeb enerģiskā 5.c klases basketbola komanda ar profesionāļu vidū labi zināmo treneri Uldi Švēdi vadībā.
 
Kā saka paši 5.c skolēni: "Mūsu komanda ir ne tikai komanda, bet arī draugi un klasesbiedri, kas nekad nepadodas un ir gatavi cīnīties līdz galam. Mūsu spēks ir vienotība."
 
17. novembrī Limbažos norisinājās NBA Junioru līgas Latvijā pirmā sabraukuma spēles. Pirmajā sabraukumā katra komanda aizvadīja divas spēles. Ogres sākumskolas "Orlando Magic" guva pārliecinošas uzvaras pār "Miami Heat" no Madonas pilsētas 1.vidusskolas (43:11) un "Atlanta Hawks" no Valmieras sākumskolas (49:31) vienībām. Nākamais sabraukums notiks šodien, 24.novembrī, Cēsīs, kad mūsējiem būs jācīnās ar "Charlotte Hornets" no Limbažu 3.vidusskolas un "Washington Wizards" no Cēsu 1. pamatskolas.
 
Otrā grupas turnīra spēles paredzēts 8. decembrī Valmierā un 15. decembrī Ogrē, kad pēc iegūtajiem rezultātiem tiks noteikts, kuras komandas iekļūs tālakajās izslēgšanas (play-off) spēlēs.
 
Vairāk informācijas NBA Junioru līgas mājaslapā: www.jrnbalatvija.lv.
 
Informāciju sagatavoja Ogres sākumskolas 5.c klases skolēnu vecāki

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑