Svētdiena, 28 Oktobris 2018 10:43

Šodien sāksies Ogres čempionāts telpu futbolā

Šodien Ogres stadionā hallē ar pirmās kārtas astoņām spēlēm startēs Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā.

Šajā sezonā turnīrā piedalīsies 16 komandas, kas sadalītas divās līgās – pa astoņām vienībām katrā. Čempionāta 1.līgā spēlēs "Dinamo Ogre", "Tente", "FK Fortūna", "Rembates Streka", "HAUZE", "Pafbet.lv", "OCSK" un "Osports/ONSC", bet 2.līgā - "FK Partizāns", "Jaunogre", "Birzgale", "Laubere", "Barons", "SK Pārogre", "FK Ķengarags" un "Free". Katrā no līgām komandas aizvadīs divus apļus, pa divām reizēm spēkojoties katra ar katru – pa 14 spēlēm. Čempionāta laikā notiks arī Rubīna kausa izcīņas turnīrs, kurā piedalīsies visas 16 komandas.

Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā

1.kārta, 28.oktobris, Ogres NSC halle

12.00 "FK Partizāns""Jaunogre" (2.līga)

13.00 "Birzgale""Laubere" (2.līga)

14.00 "Barons""SK Pārogre" (2.līga)

15.00 "FK Ķengarags""Free" (2.līga)

16.00 "Dinamo Ogre""Tente" (1.līga)

17.00 "FK Fortūna""Rembates Streka" (1.līga)

18.00 "HAUZE""Pafbet.lv" (1.līga)

19.00 "OCSK""Osports/ONSC" (1.līga)

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑