Svētdiena, 28 Oktobris 2018 10:43

Šodien sāksies Ogres čempionāts telpu futbolā

Šodien Ogres stadionā hallē ar pirmās kārtas astoņām spēlēm startēs Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā.

Šajā sezonā turnīrā piedalīsies 16 komandas, kas sadalītas divās līgās – pa astoņām vienībām katrā. Čempionāta 1.līgā spēlēs "Dinamo Ogre", "Tente", "FK Fortūna", "Rembates Streka", "HAUZE", "Pafbet.lv", "OCSK" un "Osports/ONSC", bet 2.līgā - "FK Partizāns", "Jaunogre", "Birzgale", "Laubere", "Barons", "SK Pārogre", "FK Ķengarags" un "Free". Katrā no līgām komandas aizvadīs divus apļus, pa divām reizēm spēkojoties katra ar katru – pa 14 spēlēm. Čempionāta laikā notiks arī Rubīna kausa izcīņas turnīrs, kurā piedalīsies visas 16 komandas.

Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā

1.kārta, 28.oktobris, Ogres NSC halle

12.00 "FK Partizāns""Jaunogre" (2.līga)

13.00 "Birzgale""Laubere" (2.līga)

14.00 "Barons""SK Pārogre" (2.līga)

15.00 "FK Ķengarags""Free" (2.līga)

16.00 "Dinamo Ogre""Tente" (1.līga)

17.00 "FK Fortūna""Rembates Streka" (1.līga)

18.00 "HAUZE""Pafbet.lv" (1.līga)

19.00 "OCSK""Osports/ONSC" (1.līga)

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 18/19

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑