Piektdiena, 14 Septembris 2018 15:59

"Ogres NSC" mēģinās pārtraukt zaudējumu sēriju

Futbola komanda "Ogres NSC", piedaloties Rīgas čempionāta Elites līgā, kas vienlaikus ir Latvijas čempionāta 2. līgas turnīrs, piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas. Šovakar pulksten 19.00 ogrēnieši mēģinās atgriezties uz uzvaru takas, Ogres Valsts ģimnāzijas stadionā uzņemot Rīgas klubu "Monarhs/Flaminko".

Savā iepriekšējā spēlē, kas pirms nedēļas arī notika Ogrē, mūsu komanda uzņēma citu Rīgas klubu - "Ghetto FC/Gvatar". Pēc pirmā puslaika rezultāts vēl bija neizšķirts (1:1), vārtus "Ogres NSC" labā guva mūsu komandas spēlējošais treneris un kapteinis vienā personā Raivis Rubīns. Kritiskas ogrēniešiem bija otrā puslaika pirmās 15 minūtes, kuru laikā tika ielaisti trīs vārti, nonākot iedzinējos ar 1:3. Atlikušajā laikā Ogres komandas labā golu iesita Niks Niklāvs Škaunacis, bet vēl vienu reizi rīdzinieki bumbu ieraidīja paši savos vārtos, tomēr uzvaru ar 5:3 svinēja viesi.

Šovakar "Ogres NSC" uzņems komandu "Monarhs/Flaminko", kas šobrīd ar 29 punktiem ieņem 4. vietu. Ogrēniešiem turnīra tabulā ir 17 punktu un 8. vieta desmit komandu konkurencē. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē pārāki ar 7:1 bija rīdzinieki.