Trešdiena, 20 Jūnijs 2018 18:12

Trešajā kārtā klūp abas līderes

Jau Ogres novada atklātā čempionāta futbolā (7:7) trešajā kārtā zaudējumu piedzīvoja abas līdzšinējās līdervienības - Ogres "Deppo" un Rembates "Streka". Par turnīra līderi kļuvusi Ogresgala "OCSK", kas ar 3:2 pārspēja "Deppo", bet pirmo uzvaru guva "Dinamo Ogre", kas ar 3:1 šokēja "Streku".

"OCSK" mačā pret "Deppo" jau pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 3:1, divi vārti Jāņa Antropa kontā. "Deppo" otrā perioda sākuma rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet glābt kaut punktu nespēja - 2:3. "Dinamo Ogre" mačā pret "Streku" rezultātu atklāja jau ar pirmo savu sitienu - 1:0. Lai arī rembatieši drīz vien atjaunoja neizšķirtu (1:1), pēc pirmā puslaika vadībā ar 2:1 atradās dinamieši, kuri mača otrajā nogrieznī savu pārsvaru spēja palielināt - 3:1. "SK Pārogre" ar 6:0 sakāva Ogres "Zušus", pa diviem goliem iesita pārogriešu garie aizsargi Artis Lūsis un Mārtiņš Slišāns. Pirmo uzvaru izcīnīja Rīgas "Antidopings", kas ar 4:3 pārspēja "Daugmales Dadzi" - uzvaru nesošo golu pamatlaika priekšpēdējā minūtē iesita Maksims Dubins.

4. KĀRTAS SPĒĻU KALENDĀRS

20.jūnijā

20.00 "Deppo" - "SK Pārogre"

20.50 "OCSK" - "Daugmales Dadzis"

21.jūnijā

20.00 "Dinamo Ogre" - "Zuši"

20.50 "Antidopings" - "Streka"

 

Komentāri  

 
0 0 #1 Roberts 88 2018-06-20 18:41
Intresantas bildes :)
Citēt
 

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv 2:3 Tente
19:00 HAUZE 4:0 Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags 1:1 Barons
17:00 Jaunogre 5:2 Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 12. kārtu

Barons - Maksims Kudrjašovs

Tente - Jevgēnijs Jeroha

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 11 11 24
3 Streka 10 6 18
4 Tente 10 7 15
5 Pafbet.lv 11 -16 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 10 -18 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 11 33 29
2 Ķengarags 11 25 23
3 Barons 11 10 22
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 11 -17 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑