Svētdiena, 17 Jūnijs 2018 13:23

"Ogres NSC" piedzīvo "sauso" sagrāvi Piņķos

Rīgas čempionāta futbolā Elites līgas turnīrā, kas reizē ir Latvijas čempionāta 2. līga, savu otro un šosezon smagāko zaudējumu piedzīvojusi komanda "Ogres NSC", kas 15. jūnija vakarā Piņķos ar 0:4 atzina SK "Babīte" futbolistu pārākumu.

Spēles pirmajā puslaikā ogrēnieši veiksmīgi izturēja mājinieku spiedienu, savus vārtus nosargājot neieņemtus, tiesa, arī paši ar rezultatīviem sitieniem neizcēlās. "Ogres NSC" aizsardzība pirmo reizi kapitulēja 49.minūtē, kad mūsu komandas vārtsargu pārspēja babītietis Normunds Miķelsons - 0:1. 54. minūtē ogrēniešiem misējās un bumba tika ieraidīta pašu vārtos (0:2), bet līdz spēles beigām vēl pa golam iesita mājinieki Viktors Sakņuks un Vladislavs Titovs, sagādājot "Ogres NSC" smagāko zaudējumu šosezon - 0:4. No Ogres futbolistiem spēles protokolā atzīmējās tikai Emīls Siliņš un Tomass Vitauts Vitkus, kuri cīņas gaitā nopelnīja pa dzeltenajai brīdinājuma kartītei.

Turnīra tabulā ar piecās spēlēs gūtiem pieciem punktiem "Ogres NSC" 11 komandu konkurencē ieņem 9. vietu. Arī nākamo spēli ogrēnieši aizvadīs izbraukumā, 20. jūnijā RTU stadionā mērojoties spēkiem ar FK "Salaspils/SK Kengaroos", kam šobrīd ir piecās spēles gūti deviņi punkti un nav vēl neviena zaudējuma.

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑