Trešdiena, 13 Jūnijs 2018 12:41

Futbola čempionātā divvadība - "Streka" un "Deppo"

Ogres novada atklātajā čempionāta futbolā (7:7) pirmajās divās kārtās maksimālo punktu skaitu izcīnījušas tikai divas komandas - Rembates "Streka" un Ogres "Deppo". Šodien un rīt un nākamo otrdien Ogres 1. vidusskolas stadionā notiks trešās kārtas spēles.

Turnīra otrajā kārtā "Streka" ar 6:1 sakāva "Pārogri", ogrēniešiem goda vārtus izdevās gūt mača priekšpēdējā minūtē - tas šajā čempionātā bija pirmais gols rembatiešu vārtsarga "cietoksnī". Uzvarētāju rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Mārtiņš Valdmanis. Ogres "Zuši" labi turējās pretī Ogres novada čempionei telpu futbolā "Deppo", līdz pat pēdējām minūtēm saglabājot cerības izraut vismaz neizšķirtu, tomēr piekāpās ar 1:3. Divus golus "Deppo" labā iesita Kristaps Rītiņš. Abi pārējie mači noslēdzās neizšķirti: Rīgas "Antidopings" - Ogresgala "OCSK" 2:2, "Dinamo Ogre" - "Daugmales Dadzis" 1:1.

2. KĀRTAS SPĒĻU REZULTĀTI

"SK Pārogre" - "Streka" 1:6 (Vārtu guvēji: Krišjānis Jurģelis 1 - Mārtiņš Valdmanis 2, Artis Bariņš 1, Lauris Rudzītis 1, Romāns Atrahimovičs 1; Brīdinājumi: nav - Romāns Atrahimovičs)

"Antidopings" - "OCSK" 2:2 (Vārtu guvēji: Gints Liškauskis 1, Maksims Dubins 1 - Kristaps Ratnieks 1, Jānis Antrops 1; Brīdinājumi: Igors Volkovs, Edgars Rollis - Jānis Bauze, Toms Ēriķis)

"Deppo"- "Zuši" 3:1 (Vārtu guvēji: Kristaps Rītiņš 2, Dāvis Cakšs 1 - Jānis Ābelnieks 1; Brīdinājumi: nav - Viesturs Šaltāns)

"Dinamo Ogre" - "Daugmales Dadzis" 1:1

3. KĀRTAS SPĒĻU KALENDĀRS

13. jūnijā

20.00 "OCSK" - "Deppo"

20.50 "Zuši" - "SK Pārogre"

14. jūnijā

20.50 "Daugmales Dadzis" - "Antidopings"

19. jūnijā

20.00 "Streka" - "Dinamo Ogre"

Visas spēles notiks Ogres 1. vidusskolas stadionā, laipni lūgti līdzjutēji!

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑