Trešdiena, 06 Jūnijs 2018 12:09

Futbola čempionātā tiks aizvadītas 2. kārtas spēles

Šodien, 6. jūnijā, un rīt, 7.jūnijā, Ogres 1. vidusskolas stadionā notiks Ogres novada atklātā čempionāta futbolā (7:7), otrās kārtas spēles, maču sākums pulksten 20.00 un 20.50.

Pirmajā kārtā pie uzvarām tika četras komandas - "Streka", "Deppo", "OCSK" un SK "Pārogre". Pateicoties ļoti rezultatīvai uzvarai pār Ogres "Zušiem" (8:0), turnīra tabulas pirmo vietu šobrīd aizņēmusi Rembates "Streka". Tiesa, ja šovakar rembatiešiem savs līderu statuss būs jāaizstāv pret "Pārogri", kas arī čempionātu sākusi ar uzvaru. Šīvakara otrajā mačā spēkiem mērosies Rīgas "Antidopings" un Ogresgala "OCSK", bet rīt, 7. jūnijā, Ogres "Deppo" tiksies ar "Zušiem", "Dinamo Ogre" - ar "Daugmales Dadzi".

2. KĀRTAS SPĒLES

6. jūnijā

20.00 "SK Pārogre" - "Streka" -

20.50 "Antidopings" - "OCSK"

7. jūnijā

20.00 "Deppo"- "Zuši"

20.50 "Dinamo Ogre" - "Daugmales Dadzis"

Uz spēlēm laipni lūgti līdzjutēji!

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
17:00 OCSK pret Dinamo
18:00 Osports pret Streka
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
18:00 Streka pret Pafbet.lv
19:00 Fortūna pret OCSK
Svētdiena, 03.03.
18:00 Tente pret HAUZE
19:00 Dinamo pret Osports
Sestdiena, 09.03.
13:00 Tente pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
15:00 Partizāns pret Birzgale
16:00 Free pret Laubere
Sestdiena, 02.03. 12. kārta
16:00 Birzgale pret Ķengarags
17:00 Laubere pret Jaunogre
Svētdiena, 03.03.
16:00 Barons pret Free
17:00 Pārogre pret Partizāns

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre
Sestdiena, 09.03. 1/2
14:00 OCSK pret Dinamo
15:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑