Sestdiena, 26 Maijs 2018 08:00

"Ogres NSC" spraigā cīņā piekāpjas "Progresam"

Rīgas čempionāta futbolā Elites līgas turnīrā, kas reizē ir Latvijas čempionāta 2.līga, pirmo zaudējumu piedzīvojusi komanda "Ogres NSC", kas 25. maija vakarā viesos ar 0:2 atzina FK "Progress" pārākumu.

Ogrēniešiem neveiksmīgs bija jau pats spēles sākums - 3. minūtē spēles rezultātu ar precīzu sitienu atklāja mājinieks Vlads Rimkus (0:1). Turpinājumā laukumā ritēja spraiga cīņa, Ogres komandai gan neizdevās pārsteigt pretinieku aizsardzības līniju. Otrajā puslaikā pa brīdinājumam dzeltenās kartītes formā saņēma Ogres futbolisti Linards Pāviška un Aleksejs Sanatovs. Punktu mačam pielika rīdzinieki, kad 90. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Vlads Rimkus, sagādājot "Ogres NSC" pirmo zaudējumu - 0:2.

1.jūnijā "Ogres NSC" spēlēs Ogres Valsts ģimnāzijas futbola laukumā, uzņemot FK "Jūrnieks" futbolistus. Spēles sākums pulksten 19.30.