Otrdiena, 07 Novembris 2017 14:20

Līderu trio - "Hauze", "Deppo" un "OCSK" - turpina atrauties

 

 

 

Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā arī pēc trešās kārtas joprojām ir trīs komandas, kuras nav zaudējušas ne punkta - Ogres "Hauze" un "Deppo", kā arī Ogresgala "OCSK". Pirmos vārtus guva un reizē pie pirmā punkta turnīra tabulā tika "Birzgale" kas cīnījās neizšķirti (1:1) ar Rembates komandu "Streka".

Ja komanda "HAUZE" savu pretinieci "Laubere" sakāva ļoti pārliecinoši (11:0), tad abas pārējās līderes izcīnīja uzvaru ar tikai vienu vārtu pārsvaru. "OCSK" ar 4:3, pārspēja "TFK Salaspils/Mandarin group", bet "Deppo" ar tādu pašu rezultātu pieveica Rīgas komandu "NPT", uzvaru nesošais gols Vladislava Pavļučenko kontā. Ja pēc iepriekšējās kārtas vēl bija trīs komandas, kas nav tikušas pie vārtu guvuma, tad tagad šajā kategorijā palikušas tikai divas - "SK Pārogre" un "Laubere". Toties "Birzgale", pateicoties Paula Arnīša golam, uzreiz tika pie pirmā punkta, jo nocīnījās neizšķirti (1:1) ar Rembates "Streku". Kopumā šajā kārtā tika gūti 39 vārti.

3. kārtas spēļu rezultāti:

"TFK Salaspils/Mandarin group" - "OCSK" 3:4 (Vārtu guvēji: Viktors Orlovs 2, Vadims Kuprijanovs - Andris Bērziņš 2, Dāvis Čakšs, Jānis Grants);

"Birzgale" - "Streka" 1:1 (Vārtu guvēji: Pauls Arnītis - Guntis Gabrāns);

"SK Pārogre" - "FK Fortūna" 0:4 (Vārtu guvēji: nav - Dmitrijs Ignaškins 2, Mihails Janovskis, Garijs Badalans);

"Deppo" - "NPT" 4:3 (Vārtu guvēji: Andrejs Kondratjevs 2, Mihails Makarovs, Vladislavs Pavļučenko - Ēriks Šilings, Maksims Vasiļjevs, Gļebs Suranovs);

"Osports/ONSC" - "Garāža" 4:0 (Vārtu guvēji: Aleksejs Sanatovs 2, Agnis Pūpols, Ģirts Burmistris - nav);

"Laubere" - "HAUZE" 0:11 (Vārtu guvēji: nav - Maksims Osipovs 3, Artūrs Fjodorovs 3, Rihards Korts 2, Juris Hlibovs, Emīls Blūms, Artjoms Loginovs);

"Dinamo Ogre" - "Zuši" 3:1 (Vārtu guvēji: Linards Pāviška, Dzintars Putniņš, Emīls Ratnieks - Jānis Grigorjevs).

Ceturtās kārtas spēles paredzētas šīs nedēļas nogalē - svētdien, 12. novembrī. Turnīrs notiek Ogres stadiona hallē.

10.00 "HAUZE" - "SK Pārogre"

11.00 "Zuši" - "Garāža"

12.00 "Laubere" - "NPT"

13.00 "Osports/ONSC" - "TFK Salaspils/Mandarin group"

14.00 "OCSK" - "Streka"

15.00 "Deppo" - "Birzgale"

16.00 "FK Fortūna" - "Dinamo Ogre"

 

 

 

Komentāri  

 
0 0 #3 ... 2017-11-15 11:42
pareizi jautā trrr ,
komandas tak maksā dalības maksu kurā ietilpst plašāka turnīra informācija , foto utt.
Citēt
 
 
0 0 #2 ? 2017-11-15 09:56
Rezultātus nejēdz atrast?
Citēt
 
 
1 0 #1 trrr 2017-11-14 18:16
a kur ir zinas par pedejo kartu. atkal no organizatoriem tikai solijumi bet beigas neka
Citēt
 

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
16:00 Dinamo pret Tente
17:00 Fortūna pret Streka
18:00 HAUZE pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Osports
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
16:00 Pafbet.lv pret OCSK
17:00 Osports pret Tente
18:00 HAUZE pret Streka
19:00 Dinamo pret Fortūna

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns pret Jaunogre
13:00 Birzgale pret Laubere
14:00 Barons pret Pārogre
15:00 Ķengarags pret Free
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
12:00 Jaunogre pret Ķengarags
13:00 Laubere pret Partizāns
14:00 Barons pret Birzgale
15:00 Pārogre pret Free

Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Dinamo 0 0 0
1 Fortūna 0 0 0
1 HAUZE 0 0 0
1 OCSK 0 0 0
1 Osports 0 0 0
1 Pafbet.lv 0 0 0
1 Streka 0 0 0
1 Tente 0 0 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 0 0 0
1 Birzgale 0 0 0
1 Partizāns 0 0 0
1 Ķengarags 0 0 0
1 Free 0 0 0
1 Jaunogre 0 0 0
1 Laubere 0 0 0
1 Pārogre 0 0 0
↑ uz augšu ↑