Otrdiena, 07 Novembris 2017 14:20

Līderu trio - "Hauze", "Deppo" un "OCSK" - turpina atrauties

 

 

 

Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā arī pēc trešās kārtas joprojām ir trīs komandas, kuras nav zaudējušas ne punkta - Ogres "Hauze" un "Deppo", kā arī Ogresgala "OCSK". Pirmos vārtus guva un reizē pie pirmā punkta turnīra tabulā tika "Birzgale" kas cīnījās neizšķirti (1:1) ar Rembates komandu "Streka".

Ja komanda "HAUZE" savu pretinieci "Laubere" sakāva ļoti pārliecinoši (11:0), tad abas pārējās līderes izcīnīja uzvaru ar tikai vienu vārtu pārsvaru. "OCSK" ar 4:3, pārspēja "TFK Salaspils/Mandarin group", bet "Deppo" ar tādu pašu rezultātu pieveica Rīgas komandu "NPT", uzvaru nesošais gols Vladislava Pavļučenko kontā. Ja pēc iepriekšējās kārtas vēl bija trīs komandas, kas nav tikušas pie vārtu guvuma, tad tagad šajā kategorijā palikušas tikai divas - "SK Pārogre" un "Laubere". Toties "Birzgale", pateicoties Paula Arnīša golam, uzreiz tika pie pirmā punkta, jo nocīnījās neizšķirti (1:1) ar Rembates "Streku". Kopumā šajā kārtā tika gūti 39 vārti.

3. kārtas spēļu rezultāti:

"TFK Salaspils/Mandarin group" - "OCSK" 3:4 (Vārtu guvēji: Viktors Orlovs 2, Vadims Kuprijanovs - Andris Bērziņš 2, Dāvis Čakšs, Jānis Grants);

"Birzgale" - "Streka" 1:1 (Vārtu guvēji: Pauls Arnītis - Guntis Gabrāns);

"SK Pārogre" - "FK Fortūna" 0:4 (Vārtu guvēji: nav - Dmitrijs Ignaškins 2, Mihails Janovskis, Garijs Badalans);

"Deppo" - "NPT" 4:3 (Vārtu guvēji: Andrejs Kondratjevs 2, Mihails Makarovs, Vladislavs Pavļučenko - Ēriks Šilings, Maksims Vasiļjevs, Gļebs Suranovs);

"Osports/ONSC" - "Garāža" 4:0 (Vārtu guvēji: Aleksejs Sanatovs 2, Agnis Pūpols, Ģirts Burmistris - nav);

"Laubere" - "HAUZE" 0:11 (Vārtu guvēji: nav - Maksims Osipovs 3, Artūrs Fjodorovs 3, Rihards Korts 2, Juris Hlibovs, Emīls Blūms, Artjoms Loginovs);

"Dinamo Ogre" - "Zuši" 3:1 (Vārtu guvēji: Linards Pāviška, Dzintars Putniņš, Emīls Ratnieks - Jānis Grigorjevs).

Ceturtās kārtas spēles paredzētas šīs nedēļas nogalē - svētdien, 12. novembrī. Turnīrs notiek Ogres stadiona hallē.

10.00 "HAUZE" - "SK Pārogre"

11.00 "Zuši" - "Garāža"

12.00 "Laubere" - "NPT"

13.00 "Osports/ONSC" - "TFK Salaspils/Mandarin group"

14.00 "OCSK" - "Streka"

15.00 "Deppo" - "Birzgale"

16.00 "FK Fortūna" - "Dinamo Ogre"

 

 

 

Komentāri  

 
0 0 #3 ... 2017-11-15 11:42
pareizi jautā trrr ,
komandas tak maksā dalības maksu kurā ietilpst plašāka turnīra informācija , foto utt.
Citēt
 
 
0 0 #2 ? 2017-11-15 09:56
Rezultātus nejēdz atrast?
Citēt
 
 
1 0 #1 trrr 2017-11-14 18:16
a kur ir zinas par pedejo kartu. atkal no organizatoriem tikai solijumi bet beigas neka
Citēt
 

Pievienot komentāru

Futbola kalendārs

ONTFČ 17/18
Svētdiena, 21.01. 10. kārta
10:00 Birzgale pret NPT
11:00 Dinamo pret Garāža
12:00 Deppo pret Zuši
13:00 OCSK pret HAUZE
14:00 Salaspils pret Pārogre
15:00 Fortūna pret Osports
16:00 Streka pret Laubere
Svētdiena, 04.02. 11. kārta
10:00 Pārogre pret Birzgale
11:00 Zuši pret Salaspils
12:00 NPT pret Dinamo
13:00 Laubere pret OCSK
14:00 HAUZE pret Fortūna
15:00 Garāža pret Streka
Svētdiena, 11.02.
19:00 Osports pret Deppo

Visas spēles

Izlaiž 10. kārtu

— 

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 HAUZE 9 58 27
2 Deppo 9 46 27
3 Osports/ONSC 9 53 25
4 NPT 9 29 19
5 OCSK 9 9 18
6 FK Fortūna 9 1 14
7 Garāža 9 8 13
8 Streka 9 -13 11
9 Dinamo Ogre 9 -24 10
10 Birzgale 9 -26 6
11 Zuši 9 -26 4
12 SK Pārogre 9 -29 4
13 TFK Salaspils/Mandarin group 9 -17 4
14 Laubere 9 -69 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 17/18

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Artjoms Loginovs HAUZE 28
2 Edgars Kārkliņš DEP 24
3 Maksims Vasiljevs NPT 13
4 Ģirts Tumans OSP 10
- Agnis Pūpols OSP 10
- Edžus Picka OCSK 10
7 Maksims Osipovs HAUZE 9
- Andris Bērziņš OCSK 9
9 Artūrs Fjodorovs HAUZE 8
10 Kārlis Līcis OSP 7

Labākie prognozētāji

  Skatīt spēļu rezultātus

# Dalībnieks Prognozes Ø Punkti
1 Linraadis 61 3.16 193
2 jara13 60 2.97 178
3 Dimants 60 2.90 174
4 cildermanis18 59 2.93 173
5 dzhimmijs 60 2.82 169
6 unknown 49 2.92 143
↑ uz augšu ↑