Piektdiena, 23 Marts 2018 09:50

Minovs un Cīrule no Stokholmas atgriežas ar medaļām

Pagājušās nedēļas nogalē vīriešu frisbija komanda "Salaspils WT" ar ogrēnieti Igoru Minovu sastāvā prestižajā Zviedrijas turnīrā "Hello Stockholm" pārliecinoši izcīnīja zelta godalgas, aizstāvot čempiones titulu. Tikmēr sieviešu komanda "Salaspils FK", kuras rindās cīnījās arī ogrēniete Dace Cīrule, trešo gadu pēc kārtas kāpa uz pjedestāla, šoreiz saņemot bronzas medaļas.

"Salaspils WT" finālā ar 15:10 pārspēja Zviedrijas vienību "Örebro KFUM". Šis salaspiliešiem bija otrais triumfs pēc kārtas, jo arī pērn finālā viņi apspēlēja tieši šo vienību. Piecos "Hello Stockhom" pastāvēšanas gados "Salaspils WT" tikusi pie diviem zeltiem un trim bronzām, būdama vienīga vienība, kas izcīnījusi medaļas visos turnīros. Nevienai citai komandai nav izdevies šajā turnīrā uz pjedestāla kāpt vairāk par trim reizēm.

"Salaspils FK" bronzas finālā ar 11:8 pārspēja Francijas "French Full Cup" vienību. Uzvaru salaspilietes nodrošināja vien spēles otrajā pusē. Vienīgo zaudējumu ar 6:9 "Salaspils FK" piedzīvoja mačā pret "Brilliance" no Krievijas, kas vēlāk triumfēja šajās sacensībās. Pērn Salaspils meitenes šajā turnīrā ieguva sudrabu, bet pirms diviem gadiem viņas tika pie zelta.

Turnīrs "Hello Stockholm" šogad tika aizvadīts jau piekto reizi, un šoreiz tajā startēja 50 komandu no visas Eiropas – 30 vīriešu un 20 sieviešu. Sacensības īpaši grūtas padara astoņu spēlētāju sastāva ierobežojums.

"Salaspils WT" sastāvs: Reinis Otisions, Roberts Apinis, Igors Minovs, Jānis Bernāns, Toms Ābeltiņš, Arvīds Žanis Orlovskis, Didzis Malderis un Mārtiņš Taurenis.

"Salaspils FK" sastāvs: Santa Možeika, Olga Saveljeva, Monta Poduma, Līga Nātiņa, Lāsma Kublicka, Evija Arste, Santa Siņica un Dace Cīrule.

Izmantotie resursi: www.frisbee.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑