Otrdiena, 06 Marts 2018 21:02

Ogres "Momenta" meitenēm Latvijas čempionāta bronza

Pagājušās nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, notika Latvijas čempionāts frisbijā telpās. Ar uzvaru spēlē par bronzas medaļām telpu frisbija sezonu noslēdza Ogres meiteņu komanda "Moments".

Latvijas čempionāts telpu frisbijā Valmierā notika divas dienas - 3. un 4. martā. Turnīra pirmajā dienā Ogres "Moments" ar 13:10 pārspēja komandu "Salaspils Jr.", iekļūstot pusfinālā. Pusfināla spēlē, kas notika svētdien, ogrēnietēm pretī stājās tā brīža čempione "Valmiera", kam mūsu meitenes piekāpās ar 9:13. Sezonu "Momenta" meitenēm izdevās noslēgt ar uzvaru, mačā par bronzas godalgām ar 13:8 pieveicot Rīgas komandu "Sirocco". Par Latvijas čempioni pēc divu gadu pārtraukuma kļuva komanda "Salaspils FK", kas finālspēlē ar 15:6 sakāva "Valmieru".

Ogres "Momenta" sastāvs: Linda Gulbe, Rūta Butāne, Alīna Kiškurno, Sintija Liepiņa, Zane Kalniņa, Gundega Pastore un Sandra Minova.

Latvijas čempionāta vīriešu divīzijā cīnījās Ogres komanda "NightWatch". Ogrēnieši ar 13:3 sakāva komandu "Inčukalns - Valmiera 2", ar 8:12 piekāpās "Valmierai", bet ar spēlē par 7. vietu ar 12:10 pārspēja Rīgas "Sirocco". Par čempioni jau ceturto reizi pēc kārtas kļuva "SalaspilsWT", kas finālmačā ar 15:9 uzvarēja "Ventspils Frisbija klubu". Bronzas medaļas tika Rīgas komandai "Hardcore Ultimate".

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑