Otrdiena, 27 Februāris 2018 15:10

Ogres 1. vidusskolas frisbijistiem Skolēnu spartakiādes sudrabs

23. februāri Ogrē notika Latvijas 71. Skolēnu spartakiādes sacensības frisbijā. Puišu komandu konkurencē godpilno 2. vietu un sudraba medaļas izcīnīja Ogres 1. vidusskolas izlase, kura saņēma arī Spēles gara balvu. Ogres 1. vidusskolas meiteņu komandai šoreiz tikai 6. vieta.

Ogres 1. vidusskolas puišu komanda ar 8:6 pārspēja Ventspils tehnikumu, ar 11:7 - Āgenskalna Valsts ģimnāziju, ar 9:5 - Ventspils 6. vidusskolu, bet vienīgo zaudējumu (4:11) piedzīvoja mačā pret nākamajiem čempioniem - Ventspils 6. vidusskolas frisbijistiem. Ogrēnieši saņēma ne tikai sudraba medaļas un kausu par otro vietu, bet arī Spēles gara balvu, kas frisbija spēlētājiem ir īpaša trofeja.

Ogres 1. vidusskolas izlases sastāvs: Māris Lukševics, Māris Zalcmanis, Artūrs Briška, Stefans Roberts Dimza, Juris Miezītis, Artis Rozenbergs. Komandas pārstāve Dzirkstīte Žindiga.

Meiteņu turnīrā piedalījās septiņas komandas, bet par uzvarējām kļuva Salaspils1. vidusskolas frisbijistes. Ogres 1. vidusskolas komanda ierindojās 6. vietā.

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑