Trešdiena, 24 janvārī 2018 11:03

Ogres jaunajiem frisbijistiem sudrabs un bronza Latvijas jaunatnes čempionātā

20. janvārī Ventspilī notika Latvijas jaunatnes čempionāts frisbija. Ar labiem panākumiem tajā startēja Ogres 1. vidusskolas abas komandas - bronzas medaļas izcīnīja meiteņu izlase, bet puiši kļuva par Latvijas vicečempioniem.

Ogres meiteņu komanda aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā piedzīvoja zaudējumu, tāpēc ogrēnietēm mačā par bronzas godalgām bija jāsacenšas ar Valmieras tehnikuma frisbijistēm. Mūsu meitenēm izdevās turnīru noslēgt ar uzvaru - 10:8, izcīnot kausu par trešo vietu un bronzas medaļas. Par Latvijas čempionēm jau otro gadu pēc kārtas kļuva Ventspils 4. vidusskolas frisbijistes, kuras finālā ar 13:7 sakāva savas novadnieces - Ventspils 6. vidusskolas meitenes.

Ogres 1. vidusskolas meiteņu komandā spēlēja: Sintija Liepiņa, Veronika Vasiļjeva, Elīza Lauga, Elizabete Eglīte, Ance Kalderauska, Paula Meimane, Egita Rozenberga, Mendija Volkova un Līva Viktorija Tošena. Komandas pārstāve - Dzirkstīte Žindiga.

Ogres puišu komanda pusfinālā uzvarēja un iekļuva finālā, kur tai pretī stājās spēcīgā Ventspils 4. vidusskolas izlase. Jau mača ievadā ventspilnieki guva piecus punktus pēc kārtas (5:0). Lai arī ogrēniešiem izdevās atgūties un spēles vidū pat samazināt pretinieku pārsvaru līdz minimumam (7:8), mājinieki tomēr nepadevās un sagādāja mūsu frisbijistiem zaudējumu ar 7:13. Tomēr arī sudraba medaļas ir izcils ogrēniešu sasniegums. Bronzas godalgas ieguva Ventspils tehnikums.

Ogres 1. vidusskolas puišu komandā spēlēja: Māris Lukševics, Juris Miezītis, Roberts Jēkabsons, Artūrs Briška, Artis Rozenbergs, Mārcis Zalcmanis un Ričards Eglītis. Komandas pārstāve - Dzirkstīte Žindiga.

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑