Piektdiena, 24 Novembris 2017 14:20

Ogres komandai "Moments" 3. vieta "Rīgas Rudenī"

Pagājušās nedēļas nogalē Ogrē, Lielvārdē un Salaspilī notika starptautiskais turnīrs frisbijā "Rīgas Rudens 2017", kurā sieviešu komandu konkurencē bronzas medaļas izcīnīja Ogres "Momenta" meitenes.

Turnīrs "Rīgas Rudens", ko Ogres Frisbija klubs organizē sadarbībā ar Latvijas Frisbija federāciju, notika jau divdesmito reizi. Šoruden turnīrā piedalījās 40 komandas, kas pārstāvēja astoņas valstis, līdz ar to "Rīgas Rudens" kļuvis par lielāko starptautisko turnīru frisbijā visā Baltijā. Ņemot vērā komandu un spēļu skaitu, cīņas notika ne vien Ogres novada sporta centra hallē un Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, bet arī Lielvārdes novada sporta centrā un Salaspils sporta namā.

Ogres frisbijistes ļoti veiksmīgi spēlēja apakšgrupā, gūstot tikai uzvaras. "KCN Rīga" tika pieveikta ar 11:8, "Party Unicorns" - ar 11:5, "Dyki Krali" - ar 11:6, bet "Banshee" - ar 11:8. Ceturtdaļfinālā "Moments" ar 11:4 sakāva "Brilliance", bet pusfinālā ar 7:11 atzina Krievijas komandas "Cosmic Girls" pārākumu. Mačā par bronzas medaļām Ogres komanda spraigā cīņā ar 13:12 pārspēja Lielbritānijas vienību "South West". Ogrēniete Gundega Pastore saņēma balvu kā turnīra vērtīgākā spēlētāja.

Ogres komandas "Moments" sastāvs: Alīna Kiškurno, Dace Cīrule, Elīza Lauga, Gundega Pastore, Linda Gulbe, Rūta Butāne, Sandra Minova (komandas kapteine), Sintija Liepiņa, Veronika Vasiļjeva, Zane Kalniņa.

Kā sieviešu, tā arī vīriešu komandu konkurencē par uzvarētājām kļuva Salaspils Frisbija kluba komandas. Jāpiebilst, ka "Salaspils WT" sastāvā spēlēja un pie bronzas medaļas tika ogrēnietis Igors Minovs. Turnīrā "Rīgas Rudens 2017" piedalījās arī Ogres puišu komanda "Ogre Night Watch", kas ierindojās 18. vietā.

Foto: Agita Paškeviča

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑