Trešdiena, 20 Septembris 2017 13:24

Ogres frisbijistiem bronza āra sezonas pēdējā turnīrā

Pagājušās nedēļas nogalē Turkalnē, atpūtas kompleksā "Turbas", norisinājās frisbija āra sezonas pēdējās sacensības Latvijā "Riga Rudens outdoor", kurās komanda "Ogres Frisbija klubs" izcīnīja bronzas medaļas.

Turnīrā, kas, pateicoties vienas Lietuvas vienības dalībai, bija starptautisks, piedalījās piecas komandas, kas pirmajā posmā pa reizei spēkojās katra ar katru. Ogrēnieši ar 14:9 uzvarēja Kauņas komandu "Skraidantys drambliai", ar 10:11 piekāpās "Valmierai", ar 13:15 zaudēja turnīra favorītei "Salaspils WT", kā arī ar 15:13 pārspēja "Rīga Ultimate" frisbijistus. Pusfinālā Ogres komandai bija jāspēkojas ar salaspiliešiem, kam šoreiz tika zaudēts ar 6:15, toties mačā par bronzas medaļām mūsējie ar 15:5 revanšējās valmieriešiem. Par turnīra uzvarētāju kļuva "Salaspils WT", kas finālā ar 15:4 sakāva rīdziniekus.

Komandas "Ogres Frisbija klubs" sastāvs: Madis Pauls Tučs, Igors Minovs, Mārtiņš Saulīte, Alvis Minovs, Jēkabs Eglītis, Nauris Jasukevičs, Ričards Eglītis, Māris Lukševics, Roberts Dūdiņš, Edgars Būdiņš, Ģirts Zaķis un Ēriks Podgurskis.

"Riga Rudens outdoor" ir starptautisks turnīrs frisbijā, kas šogad norisinājās pirmo reizi - par godu telpu turnīra "Rīgas Rudens” divdesmitajai gadskārtai. Starptautiskais frisbija turnīrs "Rīgas Rudens" notiks 18. un 19. novembrī Ogrē un Salaspilī.

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑