Trešdiena, 09 Augusts 2017 22:12

Juniori izcīna divas uzvaras un kvalificējas ceturtdaļfinālam

Latvijas junioru frisbija izlase ogrēniešiem Juri Miezīti, Ričardu Eglīti un Nauri Jasukēviču sastāvā Nīderlandē notiekošajā Eiropas jaunatnes čempionātā šodien pārspēja Austriju (15:7) un Poliju (15:11), iekļūstot labāko astotniekā. Ceturtdaļfinālā latviešu pretiniece būs Vācijas izlase.

Pirmajā spēlē Latvija demonstrēja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā un sekmīgi darbojās arī aizsardzībā, likumsakarīgi pārspējot Austrijas izlasi ar 15:7.

Dienas otrajā spēlē Latvijas U-20 vienība spēkojās ar Poliju. Pretiniekiem spēle bija izšķiroša, tāpēc viņi bija noskaņojušies kaujinieciski. Pirmos divus punktus guva poļi, bet jau puslaika vidū pārsvaru bija ieguvuši latvieši. Puslaika beigās sekmīgāki bija poļi, kas pārtraukumā devās ar minimālu pārsvaru (8:7). Pēc pārtraukuma Latvijas komanda pilnībā mainīja spēles gaitu, dominējot abos laukuma galos, kā rezultātā tika svinēta piektā uzvara čempionātā - 15:11

Savā jaunajā grupā Latvija ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem ieņēma trešo vietu. Rīt, 10. augustā, latvieši spēkosies ar otras grupas otrās vietas ieguvēju – Vācijas izlasi.

Līdz šim Latvijas U-20 izlasei vēl ne reizi nebija izdevies sasniegt Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu.

Latvijas junioru izlasē šogad spēlē astoņi "Salaspils Frisbija kluba" pārstāvji: Arvīds Žanis Orlovskis (kapteinis; "Salaspils WT"), Imants Ilgažs (Spēles gara kapteinis), Artis Lapsiņš, Bruno Jurginsons, Emīls Elksnītis, Ernests Vīlips, Gregors Matīss un Pēteris Valainis (visi "Salaspils Jr"). Trīs spēlētājus pievienoja "Ogres Frisbija klubs": Juris Miezītis, Nauris Jasukevičš un Ričards Eglītis. Izlasi pārstāv arī Aleksandrs Černovs (Rīgas "Sirocco"), Emīls Spunģis (Valmieras "Savējais") un Roberts Dūdiņš (Ventpils "UltiManiacs"). Izlasi vada galvenais treneris Mārtiņš Gusārs, kuram asistēs Jānis Bernāns.

Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies par atbalstu Ikšķiles novada pašvaldībai, sporta uzturam "Dion Sportlab" un apdrošināšanas brokerim SIA "KOREN".

Izmantotie resursi: www.frisbee.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑