Trešdiena, 09 Augusts 2017 07:54

Juniori piekāpjas līdz šim nepārspētajiem zviedriem

Vakar Latvijas junioru izlase ar ogrēniešiem Juri Miezīti, Ričardu Eglīti un Nauri Jasukēviču sastāvā Nīderlandē piedzīvoja otro zaudējumu Eiropas jaunatnes čempionātā frisbijā. Vienīgajā dienas spēlē Latvijas U-20 valstsvienība atzina savu zviedru vienaudžu pārākumu, piekāpjoties ar 9:15. Šodien mūsu junioriem notiks pēdējās grupas spēles.

Latvijas juniori spēli pret zviedriem sāka ar aizsardzību, bet jau pēc pāris punktiem spēja gūt pārsvaru. Latvija vadībā atradās līdz pat puslaika izskaņai, kad trīs punktus pēc kārtas guva zviedri, pārtraukumā dodoties ar minimālu pārsvaru (8:7).

Otrā puslaika sākumā Latvijas izlase rezultātu izlīdzināja un veiksmīgi darbojās aizsardzībā, tomēr breiku komandai gūt tā arī neizdevās. Turpinājumā Zviedrijas juniori pārgāja uz zonas aizsardzību, kas spēcīgajā lietū sagādāja nopietnas problēmas latviešiem. Kļūdas sekoja viena otrai, to rezultātā tika piedzīvots otrais zaudējums čempionātā - 9:15.

Latvijas izlase jaunajā grupā atrodas trešajā vietā. Lai šo pozīciju saglabātu, šodien latviešiem jāpārspēj Austrijas izlase un tiešie konkurenti no Polijas. Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas izlase izcīnīja trīs uzvaras četrās spēlēs.

Latvijas junioru izlasē šogad spēlē astoņi "Salaspils Frisbija kluba" pārstāvji: Arvīds Žanis Orlovskis (kapteinis; "Salaspils WT"), Imants Ilgažs (Spēles gara kapteinis), Artis Lapsiņš, Bruno Jurginsons, Emīls Elksnītis, Ernests Vīlips, Gregors Matīss un Pēteris Valainis (visi "Salaspils Jr"). Trīs spēlētājus pievieno "Ogres Frisbija klubs": Juris Miezītis, Nauris Jasukevičš un Ričards Eglītis. Izlasi pārstāv arī Aleksandrs Černovs (Rīgas "Sirocco"), Emīls Spunģis (Valmieras "Savējais") un Roberts Dūdiņš (Ventpils "UltiManiacs"). Izlasi Nīderlandē vada galvenais treneris Mārtiņš Gusārs, kuram asistē Jānis Bernāns.

Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies par atbalstu Ikšķiles novada pašvaldībai, sporta uzturam "Dion Sportlab" un apdrošināšanas brokerim "Sia KOREN".

Izmantotie resursi: www.frisbee.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑