Piektdiena, 04 Augusts 2017 10:19

Ogres frisbijistiem jau otrais zelts Pērnavā

Pagājušās nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Pērnavā notika starptautisks turnīrs frisbijā "Mixed Madness", kurā jau otro gadu pēc kārtas par čempioni kļuva "Ogres Frisbija kluba" komanda, kas finālā pārspēja Rīgas "Sirocco".

Ogres komanda, kas bija papildināta ar trim spēlētājiem no "Salaspils Frisbija kluba", lieliski aizvadīja šo turnīru, uzvarot visās sešās spēlēs. Ogrēnieši ar 14:6 sakāva "Tartu Turbulence", ar 14:8 uzvarēja "Stockholm Syndrome", ar tādu pašu rezultātu tika pieveikta arī "Sexy Legs", ar 14:6 sagrāva "Ultimate Saku , bet pusfinālā ar 12:8 pārspēja "Ventspils Frisbija klubu". Finālā "Ogres Frisbija klubam" bija jāspēkojas ar Rīgas komandu "Sirocco". Šo spēli abas Latvijas komandas sāka līdzīgā cīņā, bet mača gaitā "Ogres Frisbija klubs" pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, galarezultātā svinot uzvaru ar 14:8. Ogres frisbijistiem šis bija otrais čempionu tituls šajā turnīrā pēc kārtas, tādējādi ogrēnieši kļuvuši par "Mixed Madness" tituliem bagātāko klubu. Mazajā finālā jeb spēlē par bronzas medaļām "Ventspils Frisbija klubs" pārliecinoši sagrāva Igaunijas vadošo komandu "Sexy Legs" ar 14:5. Turnīrā kopumā startēja septiņas komandas.

"Ogres Frisbija kluba" komandas sastāvs: Madis Paulis Tučs, Harijs Dombrovskis, Igors Minovs, Renārs Čeredničenko, Jēkabs Eglītis, Mārtiņš Saulīte, Sandra Minova, Līga Nātiņa, Zane Kalniņa, Elīza Lauga, Rūta Butāne, Gundega Pastore, Roberts Apinis, Santa Možeika un Lāsma Kublicka.

Informāciju sagatavoja Jēkabs Eglītis

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑