Piektdiena, 14 Jūlijs 2017 12:30

"Ogres Frisbija klubs" turpina krāt sudrabu

Ceturto gadu pēc kārtas par Latvijas vicečempioniem frisbijā jauktajā grupā pagājušās nedēļas nogalē Vaidavā kļuva "Ogres Frisbija kluba" komanda, kas finālā jau atkal atzina salaspiliešu pārākumu, šoreiz ar 10:15. "Salaspils Frisbija klubs" par čempionu kļuva piekto vasaru pēc kārtas.

Čempionātā piedalījās septiņas komandas no Ogres, Salaspils, Rīgas, Valmieras un Inčukalna, kas vispirms tikās katra ar katru. Regulārajā turnīrā ogrēniešiem pret "Salaspils Mix" klājās ļoti smagi - tika piedzīvota sagrāve ar 4:13. Vēl mūsējie ar 8:11 piekāpās Valmieras "Savējais Mix", ar 13:8 pārspēja Rīgas "Sirocco", ar 13:1 sakāva "Savējais Mix Jr.", ļoti svarīgā spēlē ar 13:12 pieveica Rīgas "Ultimate Decison" un ar 13:2 sagrāva "Inčukalna Wild Cats". Turnīra tabulā Ogres komanda izcīnīja otro vietu, kas tai ļāva spēlēt lielajā finālā, jau ceturto četru gadu laikā tajā tiekoties ar "Salaspils Mix". Finālā abas komandas demonstrēja ciešu segšanu pa visu laukumu, spēle bija fiziska un līdzvērtīga, tomēr Ogres vienībai, lai gan iespējas bija ne viena vien, ne reizi neizdevās gūt punktus, spēlējot no aizsardzības. "Salaspils Mix" izcīnīja uzvaru ar 15:10, kļūstot par čempioni piekto gadu pēc kārtas, ogrēniešiem ceturtais vicečempionu tituls pēc kārtas.

"Ogres Frisbija kluba" komandas sastāvs: Sandra Minova, Nauris Jasukevičs, Rūta Butāne, Mārtiņš Saulīte, Zane Kalniņa, Reinis Ignatāns, Elīza Lauga, Māris Lukševics, Igors Minovs, Ričards Racins, Jānis Seipulis, Alīna Kiškurno, Ričards Eglītis, Madis Pauls Tučs, Jēkabs Eglītis, Juris Miezītis un Elīna Barone.

Informāciju sagatavoja Jēkabs Eglītis

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑