Svētdiena, 10 Februāris 2019 10:01

"Ogres Vilki" pēdējā mājas spēlē uzņems "Valmieru"

Šodien pulksten 13.00 FK "Ogres Vilki" Ogres 1.viduskolas sporta hallē aizvadīs savu šīs sezonas pēdējo ELVI florbola līgas vīriešiem mājas spēli. Ogrēnieši pretinieki būs pašreizējie Latvijas vicečempioni – FBK "Valmiera".

Pirms divām nedēļām ogrēnieši nopelnīja pirmo punktu šajā sezonā, vien papildlaikā piekāpjoties Kocēnu "Rubenei". Sezonas noslēgumā "vilkiem" palikušas divas spēles, kurās jātiekas ar abām lielākajām tīkotājām uz astoto vietu. Pirmie pie ogrēniešiem dodas Valmieras florbolisti. Skaidrs, ka gan Valmieras, gan Cēsu komandas savos plānos ir ierakstījušas trīs punktus tabulā pret čempionāta vājāko komandu. Ogrēniešiem joprojām līmenī ir Elvijs Jankovskis (27+11) un Markuss Januševskis (19+14), kuri ir kluba pārliecinoši rezultatīvākie florbolisti.

Skaidrs, ka valmierieši nevar atļauties šodien atstāt punktus Ogrē. Viņiem pašiem nepieciešama uzvara šodien un pēdējā regulārā turnīra spēlē pret "Lekringu". Turklāt jācer, ka cēsniekiem regulārās sezonas noslēgums izvērtīsies gana neveiksmīgs. Pērnās sezonas finālisti oficiāli šķīrušies no Arnija Kuratņika, kurš jau ilgāku laiku nebija kopā ar vienību. Mārtiņš Broks iekrājis 29 (20+9) punktus un ir komandas rezultatīvākais florbolists. Mārtiņa tuvākie sekotāji Gatis Liepiņš (14+9) un Ričards Eglītis (11+12) iekrājuši pa 23 punktiem.

Abu komandu pirmajā spēlē sezonas vidū valmierieši jau pirmajās 20 minūtēs atzīmējās ar astoņiem vārtu guvumiem, visā spēlē tiekot pie graujošas uzvaras ar 16:5. Toreiz ar trim vārtu guvumiem uzvarētāju rindās izcēlās Ints Vilks. Valmieriešiem gan der atcerēties, ka pērn Ogrē uzvaru viņi sev nodrošināja vien pēdējā trešdaļā (9:5), pēc pirmā perioda atrodoties iedzinējos, bet pēc 40 minūtēm esot priekšā tikai ar vienu vārtu pārsvaru.