Sestdiena, 05 janvārī 2019 22:27

"Lielvārde/Fat Pipe" mačā pret talsiniekiem paliek "uz nulles"

Negaidīti smagu zaudējumu ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar piedzīvoja "Lielvārdes/Fat Pipe" florbolisti, kuri savā laukumā ar 0:6 piekāpās komandai "Talsu NSS/Krauzers". Lielvārdiešiem kluba vēsturē tas bija pirmais "sausais" zaudējums…

Tā iznāca, ka "Lielvārde/Fat Pipe" un "Talsu NSS/Krauzers" ar savastarpēju dueli sāka gan šo sezonu, gan arī Jauno gadu. Pirmajā tikšanās reizē, kas notika talsinieku laukumā, "Talsu NSS/Krauzers" guva sešus vārtus un svinēja uzvaru ar 6:5. Lielvārdieši pēc tam svinēja astoņus panākumus pēc kārtas, kļūdami arī par līgas līderiem, tiesa, Vecā gada pēdējās spēlēs viņiem tik labi vairs neveicās. Pa to laiku Talsu komanda spēlēja krietni nestabilāk, lai gan uz vietu labāko astotniekā pretendēja visu laiku. Šīvakara mača rezultātu atklāja viesi, kurus 17.minūtē vadībā ar 1:0 izvirzīja Emīls Krūmiņš. Otrās trešdaļas laikā talsinieki savu pārsvaru jau trīskāršoja (3:0), bet pamatlaika pēdējās trijās minūtēs viņi guva vēl trīs vārtus, divas reizes bumbiņu raidot tobrīd tukšajos mājinieku vārtos. Līdz ar to Talsu komanda arī šoreiz bija guvusi sešus vārtus, bet lielvārdieši pirmo reizi sava kluba vēsturē palika "sausā" – 6:0.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš tika galā ar visiem 15 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Emīls Krūmiņš, bet Jāņa Ragovska rēķinā 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balva Lielvārdes komandā tika pasniegta Jurim Sandim Jēgeram. "Talsu NSS/Krauzers" pēc šīs uzvaras ar 23 punktiem pakāpās uz 4.vietu turnīra tabulā, bet "Lielvārdei/Fat Pipe" joprojām 25 punkti un nu jau 3.vieta.

"Lielvārde/Fat Pipe" – "Talsu NSS/Krauzers" 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)