Pirmdiena, 14 Maijs 2018 17:49

Ogres "Metējiem" sudrabs starptautiskā turnīrā Valkā

12. un 13. maijā Valkā notika ikgadējais starptautiskais florbola turnīrs "Border Cup 2018", uz kurā lielisku sniegumu nodemonstrēja Ogres FK "Metēji", kas spēja izcīnīt sudraba medaļas, finālā piekāpjoties vien spēcīgajai komandai no Somijas "RDC".

Turnīrs "Border Cup" tradicionāli notiek divas dienas un tajā piedalās 16 komandas. Šoreiz par uzvaru Valkas turnīrā cīnījās piecu valstu (Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Somija) komandas.

Sestdien FK "Metēji" turnīru uzsāka ar spēli pret pagājušā gada "Border Cup" bronzas ieguvēju SK "Coyote" (LAT). Kā jau varēja paredzēt, spēle nebija viegla, beigu rezultāts neizšķirts - 2:2. Ar vārtiem ogrēniešu rindās atzīmējās Sandis Mihailovskis un Toms Dāle, abas piespēles Mārtiņa Zaikovska kontā, bet mūsu vārtsargs Raivis Apsītis atvairīja 10 no 12 metieniem. Otrā apakšgrupas spēle bija pret vēl vienu Latvijas komandu - "Jager Bomber". "Metēji" tajā svinēja pirmo uzvaru (2:0), vārtus guva Mārtiņš Zaikovskis un Kristaps Dudarevs, piespēles Kristapa Dudareva un Oskara Kirkila kontā, bet vārtos Roberts Romānovs atvairīja visus pretinieku metienus. Pirmās dienas pēdējais un arī apakšgrupas izšķirošais mačs bija pret komandu no Krievijas "FBC Sharks U2". Ogres komandai ļoti bija nepieciešama uzvara un nu jau "Metēji" bija kārtīgi ieskrējušies - panākums ar 5:1. Pa diviem vārtiem FK "Metēji" labā Oskaram Kirkilam un Sandim Mihailovskim, vieni vārti Mārtiņam Zaikovskim, divas piespēles Akselam Indrijaitim, trīs piespēles Kristapam Dudarevam, vārtos lieliski darbojās Roberts Romānovs. FK "Metēji" pirmo dienu noslēdza kā C apakšgrupas uzvarētāji.

Svētdien vīri laukumā devās jau ar jauniem spēkiem un astodaļfināla pirmajā spēlē pārliecinoši dominēja pār komandu no Smiltenes "Alņi" - 6:0. Trīs vārti Sandim Mihailovskim, divi vārti Tomam Dālem, bet vieni - Matīsam Teperam. Rezultatīvas piespēles izdarīja Oskars Kirkils (2), Kārlis Tarvids, Matīs Tepers, Mārtiņš Zaikovskis, bet vārtos atkal labu sniegumu nodemonstrēja Roberts Romānovs, jau otro reizi atstājot pretiniekus uz nulles. Ceturdaļfinālā jau daudz pieredzējušāka pretiniece - komanda "Naukšēni". Mača pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (0:0), bet pēcspēles metienos cīņai punktu pielika ogrēnietis Toms Dāle, kurš vienīgais spēja realizēt savu "bullīti". Vienīgos vārtus FK "Metēji" labā pamatlaikā guva Matīss Kristians Morozovs, bet mūsu komandas vārtos Roberts Romānovs atvairīja visus pēcspēles metienus.

Pēc ļoti smagas cīņas FK "Metēji" izdevās sasniegt pusfinālu, kurā pretī stājās vēl spēcīgāka pretiniece - FK "Valmiera". Pēc ļoti aizraujošas un ātras cīņas pamatlaikā rezultāts bija neizšķirts - 1:1. Atkal sekoja pēcspēles metieni, šoreiz izšķirošo "bullīti" Ogres komandas labā iemeta Matīs Tepers, bet savus vārtus nosargāja Roberts Romānovs, nodrošinot "Metējiem" uzvaru ar 2:1 un iekļūšanu finālā. Fināls notika pret spēcīgo Somijas klubu "RDC", kam līdz tam bija visas uzvaras. Diemžēl arī FK "Metēji" nespēja tikt līdzi somu ātrumam un precīzai saspēlei, galarezultātā atzīstot pretinieku pārsvaru ar 2:7 un izcīnot sudraba medaļas.

Turnīra simboliskajā izlasē kā labākais vārtsargs tika iekļauts Ogres FK "Metēji" vārtu vīrs Roberts Romānovs. FK "Metēji" sastāvs: Mārtiņš Zaikovskis, Oskars Kirkils, Sandis Mihailovskis, Toms Dāle, Matīss Tepers, Aksels Indrijaitis, Kristaps Dudarevs, Māris Balodis, Matīss Kristians Morozovs, Edgars Pedāns un Kārlis Tarvids. Komandas treneris - Mareks Zaikovskis.

Informāciju sagatavoja Māris Balodis

Komentāri  

 
0 0 #3 To Dāle 2018-09-01 14:19
Jo kādam interesē no kurienes tu esi
Citēt
 
 
0 0 #2 Krāslavietis 2018-05-16 10:26
Ne smakas no Ogres
Citēt
 
 
0 0 #1 Dāle 2018-05-15 13:51
Es gan neteiktu ka esmu ogrēnietis, bet ok, baigi tālu nav. :D
Citēt
 

Pievienot komentāru

ONAAČF kalendārs

Svētdiena, 20.01. 4. kārta
11:00 Salaspils pret Ikšķile
12:00 Hansa pret Osports
13:00 Rekrūši pret Privacon
14:00 Lāčplēsis pret Osports
15:00 Privacon pret Hansa
16:00 Lāčplēsis pret Par godu
Svētdiena, 03.02. 5. kārta
11:00 Rekrūši pret Osports
12:00 Lāčplēsis pret Privacon
13:00 Hansa pret Salaspils
14:00 Ikšķile pret Rekrūši
15:00 Hansa pret Lāčplēsis
16:00 Par godu pret Ikšķile

Visas spēles

ONAAČF 18/19

# Komanda S P
1 Ikšķile/Metēji 5 13
2 Rekrūši 5 11
3 Par godu svētkiem 5 8
4 FK Salaspils 5 8
5 Privacon 4 7
6 HansaMatrix 4 3
7 Osports 4 3
8 Lāčplēsis 4 1
↑ uz augšu ↑