Sestdiena, 21 Aprīlis 2018 09:22

Ogres florbola čempionātā triumfē "Birzgale" un "Privacon"

Finišējis Ogres novada atklātais čempionāts florbolā amatieriem. Par regulārā turnīra uzvarētāju kļuva komanda "SK Birzgale", bet kausu izcīnīja "Privacon".

Čempionātā piedalījās astoņas komandas, kas katra aizvadīja pa 14 spēlēm. Samērā pārliecinoši regulārā turnīra čempionu titulu izcīnīja Birzgales florbolisti, kuri finišēja ar 37 punktiem. 2. vietā ar 32 punktiem "Privacon", 3. vietā "Rekrūši" (25), 4. vietā "Metēji" (22), 5. vietā "FK Salaspils" (22), 6. vietā "Osports" (16), 7. vietā "Lāčplēsis" (14), 8. vietā "HansaMatrix" (0). Čempionāta rezultatīvākie spēlētāji: 1. vietā Dāvis Janovskis (SK Birzgale) – 64 punkti, 2. vietā Juris Tretjakovs (SK Birzgale) – 46, 3. vietā Raimonds Zemzāle (Privacon) – 44, 4. vietā Mārtiņš Zaikovskis (Metēji) – 42, 5. vietā Mikus Laganovskis (Lāčplēsis) – 30.

1. vietā "SK Birzgale": Edgars Siliņš, Dāvis Bogdanovs, Dāvis Janovskis, Andris Pikaļevs, Jānis Daudze, Kaspars Kreimanis, Sandris Biķernieks, Armands Arājs, Jānis Siliņš, Dairis Trops, Artis Tomiņš, Rihards Bužeriņš, Juris Tretjakovs, Raivis Krastiņš, Jurģis Birznieks un Normunds Pastars.

2. vietā "Privacon": Matīss Pečkovskis, Aigars Delvers, Niks Buraks, Ronalds Zārds, Kristaps Vidzis, Romāns Vaivodišs, Artūrs Golubevs, Sandris Delvers, Rihards Aleksejevs, Kristaps Dudarevs, Ivo Ivanovs, Mārtiņš Vilks, Raimonds Zemzāle un Elvis Millers.

3. vietā "Rekrūši": Sandis Vidovskis, Gints Gaigals, Raimonds Ražinskis, Kristers Tontegode, Jānis Krastiņš, Jānis Paupe, Jānis Katens, Armands Zaumanis, Normunds Kīsnics, Zigmārs Andžāns, Juris Latišs, Elgars Jirgens, Rainers Koks, Matīss Mītnieks un Jēkabs Latišs.

Čempionei "Birzgalei" kausa izcīņas turnīrā neklājās viegli, jo pusfinālā pēcspēles metienu sērijā nācās atzīt "Metēju" pārākumu. Par otru finālisti kļuva "Privacon", kas arī tikai pēcspēles metienos pārspēja komandu "Osports". Spēlē par 3. vietu "SK Birzgale" pieveica "Osportu", bet Ogres novada kausu izcīnīja "Privacon", kas izšķirošajā mačā uzvarēja "Metējus".

1. vietā "Privacon": Matīss Pečkovskis, Aigars Delvers, Niks Buraks, Ronalds Zārds, Kristaps Vidzis, Romāns Vaivodišs, Artūrs Golubevs, Sandris Delvers, Rihards Aleksejevs, Kristaps Dudarevs, Ivo Ivanovs, Mārtiņš Vilks, Raimonds Zemzāle un Elvis Millers.

2. vietā "Metēji": Raivis Apsītis, Elvijs Pinka, Juris Brasliņš, Ričards Krauze, Aksels Indrijaitis, Toms Akmentiņš, Agris Veļiks, Gatis Egle, Mārtiņš Zaikovskis, Kārlis Tarvids, Māris Krastiņš, Vitālijs Grundšteins, Jorens Jodviršis, Māris Balodis, Aksels Zeile un Raimonds Krūmiņš.

3. vietā "SK Birzgale": Edgars Siliņš, Dāvis Bogdanovs, Dāvis Janovskis, Andris Pikaļevs, Jānis Daudze, Kaspars Kreimanis, Sandris Biķernieks, Armands Arājs, Jānis Siliņš, Dairis Trops, Artis Tomiņš, Rihards Bužeriņš, Juris Tretjakovs, Raivis Krastiņš, Jurģis Birznieks un Normunds Pastars.

Pievienot komentāru

ONAAČF kalendārs

Svētdiena, 20.01. 4. kārta
11:00 Salaspils 3:6 Ikšķile
12:00 Hansa 4:3 Osports
13:00 Rekrūši 2:7 Privacon
14:00 Lāčplēsis 5:6 PM Osports
15:00 Privacon 5:2 Hansa
16:00 Lāčplēsis 7:6 PM Par godu
Svētdiena, 03.02. 5. kārta
11:00 Rekrūši pret Osports
12:00 Lāčplēsis pret Privacon
13:00 Hansa pret Salaspils
14:00 Ikšķile pret Rekrūši
15:00 Hansa pret Lāčplēsis
16:00 Par godu pret Ikšķile

Visas spēles

ONAAČF 18/19

# Komanda S P
1 Ikšķile/Metēji 6 16
2 Privacon 6 13
3 Rekrūši 6 11
4 Par godu svētkiem 6 9
5 FK Salaspils 6 8
6 HansaMatrix 6 6
7 Osports 6 5
8 Lāčplēsis 6 4
↑ uz augšu ↑